Įmonių pertvarkymas – formalumas, reikalaujantis laiko bei žinių

pertvarkymas
Photo by Startup Stock Photos on Pexels.com

Kuriant verslą, neužtenka vien genialios, sėkmę žadančios idėjos, būtina nusiteikti laukiančioms biurokratinėms procedūroms, be kurių neapsieinama pradedant įmonės steigimu, ir baigiant likvidavimu (o kur dar gausybė kasdienių tarpinių procedūrų). Buhalterinė apskaita – sritis, be kurios neapsieina joks verslas, kuriame sukasi pinigai. Paguodžianti informacija yra tokia, jog buhalterinės apskaitos darbų nebūtina, o, tiesa sakant, net ir nereikėtų bandyti atlikti savarankiškai: pasitaiko atvejų, jog taip elgiasi vadovai, nepasitikintys niekuo kitu ar, dažnesnis variantas, ieškantys būdų sutaupyti. REDITUS AMNIS paslaugos, apimančios įvairius buhalterinės apskaitos darbus – idealus variantas ieškantiems patikimų profesionalų. Šios įmonės atstovai padės ne tik su tokiais kasdieniais darbais kaip įmonės darbuotojų atlygio skaičiavimas ar kasmetinės VMI deklaracijos rengimas, bet ir su labiau specifinėmis procedūromis, pavyzdžiui įmonių pertvarkymas.

Atlikę generalinę tvarką savo įmonės patalpose, galite sakyti, jog šią pertvarkėte, tačiau buhalterinės apskaitos terminais vadovaujantis teisus nebūsite. Įmonių pertvarkymas apibrėžiamas kaip įmonės teisinės formos pakeitimas, naujos teisinės formos juridiniam asmeniui perimant visas senesnio juridinio asmenio pareigas ir teises. Iš tikrųjų jokių kardinalių permainų neįvyksta: įmonė nėra likviduojama, išlieka tas pats įmonės kodas, įprasta veikla tęsiama toliau. Įmonės pertvarkymas tėra formalumas, tačiau šio atlikimui reikia tam tikrų žinių, ir, aišku, laiko.

Įmonių pertvarkymas atliekamas dėl įvairių priežasčių, pagrindinės jų: asmeninės atsakomybės sumažinimas verslui susidūrus su problemomis, didesnio pelnos galimybė, investicijų didinimo tikimybė.

Galimi žemiau pateikti variantai:

  • UAB ir AB pertvarkymas į valstybės ar savivaldybės įmonę, kooperatyvą, ūkinę bendriją, IĮ, VšĮ, MB.
  • IĮ pervarkymas į AB, UAB, MB, VšĮ.
  • MB pertvarkyas į IĮ, AB, UAB, ūkinę bendriją, kooperatyvą, ŽŪB, VšĮ.
  • VšĮ pertvarkymas į biudžetinę įstaigą, labdaros bei paramos fondą.

REDITUS AMNIS atstovai pabrėžia, jog dažniausiai jų paslaugos – įmonių pertvarkymo – pageidaujama tuo atveju, kai norima neribotos civilinės atsakomybės juridinį asmenį, pavyzdžiui, IĮ, pertvarkyti į ribotos civilinės atsakomybės juridinį asmenį, pavyzdžiui, UAB. Tokio, iš pažiūros nedidelio formalumo atlikimas pareikalauja nemažai laiko: patikėkite tai savo darbą išmanantiems profesionalams.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.