Kaip žinoti, kad mano krovinys nukeliaus laiku?

kroviniai

Kada krovinys pasieks gavėją? Tai klausimas kuris kankina visus kuriems rūpi klientų aptarnavimas lygiai tiek pat kiek ir pačio gaminio kokybė. Aukšti reikalavimai abiem sritims yra gerai tačiau deja jūs didžiąja dalimi galite kontroliuoti tik vieną jų – tai produkto pagaminimo terminus ir kokybę. Krovinių pristatymą klientui galite kontroliuoti tik iš dalies. Nuo ko priklauso krovinio pristatymo laikas ir kaip žinoti ar viskas bus įvykdyta laiku?

Ne visada įmanoma

Ar krovinys bus pristatytas lauku priklauso nuo keletos dalykų. Visų pirma tai priklauso nuo pasirinkto transportavimo būdo ir vežėjo patikimumo. Supratimas apie punktualumą ir krovinių pristatymo terminus labai skiriasi Europoje ir taip kaip jis vertinamas pavyzdžiui artimųjų ir tolimųjų rytų šalyse. Jei Europos Sąjungoje net ir tarp tolimiausių šalių maksimalus krovinio gabenimo laikas yra 3-4 dienos ir galima naudotis krovinio sekimo funkcija tai tuo tarpu dirbant su Rusija, Indija, Kinija ir kitomis aplinkinėmis šalimis ši galimybė užtriknama ne visais atvejais. Kodėl taip yra? Krovinių pristatymo procese kuris yra mažiau išsivysčiusiose šalyse krovinių sekimas nėra toks išvystytas nes šiai funkcijai įgyvendinti reikalingos didelės investicijos ir to neišgali padaryti smulkūs pervežėjai.

Klauskite vadybininko

Sužinoti kada atvyks į galutinį tašką jūsų krovinys galima paskambinus į krovinius gabenančią įmonę. Šioje vietoje nemažą vaidmenį atlieka asmeninis logistikos vadybininkas kurio pareiga rūpintis produkcijos pristatymų galutiniam vartotojui. Apie galimybe žinoti krovinio buvimo vietą reikia teirautis iš anksto ir pasirinkti tokį transportavimo rūšį kuri ta gali pasiūlyti. Pavyzdžiui, daliniai kroviniai į Švediją yra pakankamai populiari kryptis ir galima surasti po kelis maršrutus per savaitę. Žinant pristatymo terminus, galite užsakovui iš anksto perduoti informaciją kada jis gaus žaliavas ar prekes ir tai užsakovas tikrai įvertins jūsų pastangas nes galės stikliau planuoti savo veiklą.

Krovinio numeris

Vienas lengviausių būdų sekti savo krovinį ir žinoti tikslia kada atvyks į paskirties vietą yra tuomet jei gabenate krovinius oro transportu nes skrydžiai vyksta labai tiksliai grafikais ir tuo pačiu nevėluoja kiti transporto grandinės dalyviai. Nors šis gabenimo būdas yra geras bet jo kaštai yra gana dideli todėl tinka tik greitoms siuntoms į kitus pasaulio kontinentus. Kaip ir gabenant krovinius jūriniais konteineriais jums reikės visų pirma pasirinkti patikimą bendrovę, apdrausti krovinius o norint žinoti kur yra krovinys pateikti konteinerio numerį, paslaugos rezervavimo numerį, taip pat gali prireikti ir sąskaitos numerio.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.