Miegamasis fotelis vaiko kambaryje – trigubai naudingas sprendimas

Baldai gali būti brangūs. Gali jie būti ir pigūs. Tačiau prireikus vienu metu įsigyti keletą skirtingų tenka skaičiuoti. Ką daryti, jeigu į parduotuvę labai reikia, bet piniginė nėra tokia sunki, kaip norėtųsi? Šiuo atveju geru pasirinkimu tampa miegamasis fotelis vaiko kambaryje. Kodėl? Sužinosite, jei skaitysite toliau.

Kai reikia galvoti, ką, kada ir kur pirkti

Baldų kainos – tai nepaprastai įvairi, daug diskusijų kelianti tema, kuri veikiausiai yra ir begalinė (toks įspūdis susidaro pamąsčius, kiek argumentų ir pavyzdžių esama). Nemažai čia ir subjektyvumo: kas vienam pirkėjui atrodo kaip patraukliai įkainota prekė, kitam – priešingai. O ir liaudiškų posakių netrūksta. Ir patirties iš ankstesnių baldų įsigijimų.

Tikriausiai buvote (gal ir ne kartą) patekę į situaciją, kai teko nemenkai pasukti galvą dėl pirkinių. Galvosūkių ištisa gausybė tada, kai vyksta namo statybos arba remontas. Tėvams, auginantiems vieną ar daugiau vaikų, svarbu ne tik prioritetus sudėlioti, bet ir apie ateitį pamąstyti. Ir taip vienas klausimas keičia kitą, atsiranda vis naujų dėmesio objektų. Ir štai atrandamas iš pažiūros neblogas sprendimas – miegamasis fotelis vaiko kambaryje.

Triguba nauda

Kodėl toks daiktas yra svarstytinas? Yra bent trys priežastys.

1. Palyginti patraukli kaina. Pusvelčiui turbūt neįsigysite, bet reikėtų atsižvelgti, kad tokio fotelio kaina paprastai yra kur kas mažesnė, pavyzdžiui, už sofos išraišką eurais.

2. Vieni gyvena didesniuose būstuose, kiti – mažesniuose. Iš tiesų nemažai žmonių tenkinasi mažesne erdve, nei norėtų. Kad pavyktų patenkinti visus poreikius, namų šeimininkai sukasi iš padėties. Tarkime, ieško kuo universalesnių baldų. Mūsų aptariami foteliai kaip tik ir džiugina universalumu. Dieną tai patogi vieta atsisėsti, paskaityti knygą ar pažiūrėti televizorių. Naktį tai miego guolis.

Bene svarbiausia ypatybe įvardytume kompaktiškumą, kuris yra tarsi universalumo pratęsimas.

3. Dar vienas dalykas yra stilius. Tai gana estetiški gaminiai (dizaineriai, gamintojai pasistengė). O ir šiaip jūsų namai atrodo tvarkingiau, kai yra laisvo ploto, kai nėra milžiniško užgriozdinimo. O atėjus vakarui atsiranda lova.

Miegamasis fotelis – itin praktiškas daiktas. Bene geriausiai ši savybė atsiskleidžia nedideliame name, kur tenka taupyti vietą. Tuomet dieną naudojatės įprastu foteliu, o vakare jis virsta lova. Dieną daugiau erdvės, o naktį – vieta miegui.

Tai, ką skaitėte, nėra bandymas „viską suvaryti į vienus vartus“. Bet sutikite – neretai ši išeitis yra viena optimaliausių. Suderinami ir ekonomijos, ir praktiškumo, ir estetikos klausimai. Kartais suderinami netgi geriau, negu tikimasi.

Pabaigoje pridėsime, kad šitokių universalių ir interjerą puošiančių daiktų pavyksta įsigyti internete. Taip viskas dar patogiau. Panašu, kad laikas atsinaujinti?..

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.