Asmeninio įvaizdžio formavimas: praktiški stiliaus patarimai moterims

moteriski rubai

Balansavimas tarp šeimos, karjeros, laisvalaikio, kasdieninių rūpesčių ir savęs gali būti (ir bene visuomet yra!) labai sudėtingas ir varginantis procesas. Dėl to neretai ima atrodyti, kad tokioje didžiulėje nesibaigiančių rūpesčių gausoje atrasti laiko savo stiliaus formavimui nėra jokios galimybės. Tačiau taip būti neturėtų. Stiliaus formavimas neprivalo būti sudėtingas ir varginantis procesas, kurį įgyvendindamos mes jaustumėmės suvaržytos ir apribotos. Stiliaus formavimas turi tapti mūsų atsipalaidavimo forma – priemone, kuri mums ne tik padeda atsigauti, tačiau ir tapti savimi, suteikiant sau dar daugiau pasitikėjimo ir jėgų.

Visuomet planuokite į priekį

Didelė dalis moterų kiekvieną rytą susiduria su ta pačia problema – jos neturi ką apsirengti! Tačiau bene visuomet kiekvienos iš mūsų drabužių spinta tiesiog virste virsta nuo joje esančių drabužių gausos. Ką tai rodo? Akivaizdu, kad mes pernelyg mažai laiko skiriame planavimui. Jei mes neplanuosime į priekį, tuomet kiekvieną kartą stiliaus formavimo užduotys mus „užklups netikėtai“. Todėl jei norite sutaupyti ne tik gerokai daugiau savo brangaus laiko, tačiau ir patausoti savo nervines ląsteles – apie naujos dienos įvaizdį pasistenkite pagalvoti gerokai anksčiau.

Ieškokite stiliaus įkvėpimo

Šiandien kiekviena iš mūsų turime neribotas galimybes – mes galime vos vieno mygtuko paspaudimu „Instagram“ ar „Facebook“ socialiniuose tinkluose imti sekti mums patinkančius žmones. Todėl jei jūs norite, kad savo stilių suformuoti jums taptų lengviau, sekti socialiniuose tinkluose turėtumėte ne tik savo draugus ar pažįstamus, tačiau taip pat ir mados ikonas, kurios visam pasauliui diktuoja madas ir leidžia suprasti, kas iš tikrųjų šiomis dienomis yra madinga. Be to, tai gali jums suteikti gerokai daugiau įkvėpimo.

Jei dvejojate, ką pasirinkti

Turbūt ne vieną kartą buvote susidūrusios su dilema, kai niekaip negalėjote apsispręsti, ką jums vertėtų pasirinkti norint pasiekti vieną ar kitą tikslą. Tačiau stiliaus ekspertai teigia, kad tokią dilemą išspręsti gali padėti labai paprastas sprendimas – jei dvejojate, ką pasirinkti, rinkitės daugiau drabužių. Ir net jei baiminatės, kad tai atrodys netinkamai, jums visuomet pagelbės moteriškas megztinis ar kasdienai puikiai tinkanti striukė. Be to, prireikus, jūs visuomet galėsite papildomus drabužius nusimesti, tokiu būdu suteikdamos sau didesnę pasirinkimo laisvę.

Pamirškite komforto zoną

Niekuomet neturėtumėte baimintis išbandyti ko nors naujo. Nors bėgant metams žmonės dažniausiai būna linkę rinktis tik tai, kas jiems yra įprasta, vis dėlto, jei jūs norite atnaujinti savo įvaizdį ir suteikti jam daugiau originalumo bei žavesio, turėtumėte leisti sau bent trumpam pasitraukti iš savo komforto zonos. Išbandykite tai, ko dar nebandėte. Pabandykite suderinti stiliaus sprendimus, kurie iki šiol jums atrodė pakankamai provokuojantys ar rizikingi. Jūs niekuomet negalite žinoti, ką pasieksite. Galbūt tai taps veiksminga priemone, kuri padeda jums atrasti jūsų unikalų įvaizdį, kuriuo jūs būtumėte visapusiškai patenkintos!

Visuomet naudokite aksesuarus

Formuodamos savo kasdieninį įvaizdį, pasistenkite visuomet pasirinkti bent vieną aksesuarą – nepaisant to, ar tai būtų kaklo papuošalas, ar rankinė. Tinkamai pasirinktas aksesuaras gali reikšmingai pakoreguoti jūsų įvaizdį, suteikiant jam daugiau originalumo.

Žinokite savo figūros tipą

Ar žinote, kokia turėtų būti kiekvienos moters auksinė stiliaus formavimo taisyklė? Dėvėkite tik tai, kas jums tinka! Ką tai reiškia? Jūs visuomet turite žinoti, koks yra jūsų figūros tipas. Tik tokiu būdu jūs galėsite pasirinkti drabužius, kurie padeda jums pasijusti savimi, išryškinti figūros privalumus ir paslėpti jos trūkumus. Todėl savo drabužių spintos turinį kiekvieną iš mūsų turėtume formuoti atsižvelgdamos į tai, kokia yra mūsų figūra.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.