Manikiūras ir pedikiūras: procedūros, be kurių kasdienybės neįsivaizduotų daugelis moterų

manikiūras

Sakoma, jog tikra moteris turi būti graži nuo viršaus iki pačių…pirštų galiukų. Ši taisyklė aktuali daugeliui damų, tad manikiūras ir pedikiūras – viena iš pastarosioms teigiamas emocijas keliančių grožio procedūrų. Viena šios srities meistrė mielai sutiko plačiau pakalbėti šia tema. Ar abi procedūros – manikiūras ir pedikiūras – sulaukia vienodai dėmesio bei kaip pasirinkti gerą specialistą?

Jei kojų niekas nemato, gal jų ir tvarkyti nereikia?

Manikiūro bei pedikiūro paslaugas atliekančių meistrių netrūksta: vienos darbuojasi prabangiuose ar mažiau žinomuose grožio salonuose, tuo tarpu kitos darbo kampelį įsikūrusios tiesiog namuose. Nors konkurencija didelė, darbo stygiumi gera meistrė, turinti lojalių klienčių ratą, tikrai nesiskundžia. Prieš didžiąsias metų šventes manikiūras ir pedikiūras toks populiarus, jog užsiregistruoti procedūrai derėtų prieš mėnesį ar dar anksčiau. Norinčias išbandyti savo jėgas šioje srityje, pašnekovė ragina nebijoti konkurencijos. Jei meistrė iš tiesų myli savo darbą ir yra profesionali, klienčių, kuris atsives savo giminaites ar drauges, tikrai netruks.

Kalbinta grožio meistrė išskyrė tendenciją, jog manikiūras populiarumu pedikiūrą visgi lenkia. Kojų nagus „viešumai“ parodome tik atšilus orams, tad nemažai moterų, paslėpusios juos po kojinėmis, tiesiog pamiršta. Tuo tarpu nagų grožiu rūpinasi daugelis moterų, nepriklausomai nuo jų amžiaus ar metų laiko.

Kaip nepasiklysti grožio meistrų pasiūloje?

Jei manikiūro ar pedikiūro jums reikia ne čia ir dabar, galite atlikti namų darbus ir skirti laiko geriausiai poreikius atitinkančio specialisto paieškai. Idealu, jei gavote rekomendacijas iš draugės ir pažįstamos ir savo akimis galėjote įvertinti šios atliktą darbą. Tiesa, nuvilti gali apsilankymas net ir pas labiausiai išgirtą specialistę. Gali būti, jog jos atliktas manikiūras ir pedikiūras bus techniškai tobulas, tačiau bendravimas vizito metu vargins. Pašnekovė ragina atkreipti dėmesį ir šį aspektą. Šios paslaugos teikėjų ratas platus, tad tikrai galima rasti žmogų, su kuriuo bendravimas bus vienas malonumas. Atstumas nuo jūsų gyvenamosios vietos ar darbo – taip pat labai svarbus aspektas, turėsiantis įtakos manikiūro specialistės pasirinkimui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.