Kam dažniausiai naudojami angarai?

angaras

Verslas jau labai senai įvertino laikinųjų pastatų naudą. Modulinės sistemos leidžia išplėsti įmonės veiklos plotus per trumpą laiką ir tinka bet kokio dydžio projektams įgyvendinti. Kiekvieną angarą gali pritaikyti pagal individualius poreikius, tiksliai pagal specifinius reikalavimus ir jeigu ateityje poreikis ką nors pakeisti, padidinti ar sumažinti, tai galima atlikti be vargo. Angarų sistemos reikia ir papildomų priedų, funkcionalumui užtikrinti būtini vėdinimo, apšvietimo, apsaugos sistemos. Šiame straipsnyje apžvelgsime kokioms reikmėms įmonės ir privatūs asmenys naudoja angarus.

Sandėliavimas ir logistika

Nedidelėms įmonėms tentiniai angarai yra tikras išsigelbėjimas kai reikia greitų sprendimų padidinti gamybos ir sandėlių plotą. Sandėliuoti prekes kurios turi didelį sezoninį svyravimą arba pagamintos laikomos sandėlyje labai trumpai. Logistikoje papildomas plotas reikalingas padidėjus užsakymams, laikinai teikiant perrūšiavimo arba pakavimo paslaugas.

Prekyba

Didmeninės ir mažmeninės prekybos įmonės trumpalaikiams ir ilgalaikiams projektams naudoja tentinius angarus lauko prekybai. Angarai tinka prekiauti sodo ir ūkio prekėmis, juos galima pasirinkti įvairaus dizaino ir spalvų, pritaikyti pagal savo įmonės pastatų ar firmino stiliaus spalvą. Jeigu angaro reikia tik trumpam laikotarpiui ar vienkartiniam įvykiui, tokiu atveju galia ir išsinuomoti.

Šventės ir pramogos

Švenčių idėjos įgyvendinti gali sutrukdyti oro sąlygos tačiau išnaudojus tentinių angarų privalumus šventę galia planuoti bet kokiu oru, lyjant ir sningant. Įmonių organizuojamos masinės šventės, dalyvavimas mugėse, kultūros ir sporto renginys po atviru dangumi, tai tik keletas renginių kuriuose naudojami angarai. Juos patogu naudoti dėl to kad greitai įrengiami ir lengva sumontuoti visas reikalingas inžinerines sistemas, dizaino ir spalvų įvairovė suteikia didesnį pasirinkimą vartotojams.

Statybos sektorius

Statybose angarai naudojami rekonstruojant pastatus kai reikia uždengti ir pasaugoti nuo lietaus pastatus be stogo, statant priestatus ar norint kai reikia projektus įgyvendinti labai greitai ir negalima stabdyti darbų dėl blogo oro. Tentai statybose naudojami ir darbuotojų ir vadovų darbo ir poilsio zonoms įrengti, taip pat apsisaugoti nuo praeivių žvilgsnių, statybos įrankių ir agregatų vagysčių, saugoti statybines medžiagas ir įrengimus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.