Vitaminas C – ne tik kovai prieš gripą, bet ir odos grožiui

Photo by Shiny Diamond on Pexels.com

Išgirdus kalbant apie vitaminą C, daugelis visų pirma pagalvoja apie šio naudą stiprinant imunitetą. Taip, pastarasis iš tiesų yra viena iš svarbiausių profilaktinių priemonių kovoje su šaltuoju metų lauku itin aktyviais virusais. Tačiau šį komponentą galima rasti ir daugelio kosmetikos priemonių sudėtyje. Ir tikrai ne dėl svorio ar ilgesnio sudedamųjų dalių sąrašo: vitaminas C mūsų odai iš tiesų naudingas. Tad nieko keisto, jog vitamino C serumas – viena populiariausių internetinės parduotuvės goldbeautyline.lt prekių.

Vitaminas C yra svarbus kalbant apie tokias svarbias organizmo funkcijas kaip ląstelių apsauga nuo laisvųjų radikalų, spartesnis smulkių odos žaizdelių gijimas, po aknės likusių randų mažėjimas. Nemažiau svarbi ir kita šios medžiagos funkcija – kolageno, kuris yra reikšmingas ne tik odos stangrumui, bet ir kaulams, kremzlėms, raiščiams, kraujagyslėms – sintezė. 

Vitaminas C – medžiaga, kurios organizmas nekaupia (būtina nuolat papildyti atsargas), o veidui pastarosios tenka tik tada, kai savo dalį „atsiriekia“ kiti organai. Tad neveltui daugelis kosmetikos gaminių „paskaninami“ šiuo komponentu.

Vitamino C serumas – kosmetikos produktas, apie kurio įsigijimą pagalvoti turėtų visi, kurie yra pavargę nuo pilkos, skaistumą praradusios, akivaizdžiai pavargusios odos, žalojamos netinamos mitybos, žalingų įpročių, aplinkos taršos. Teigiamą produkto poveikį sustiprina ir sudėtyje esantis medus, pasižymintis antimikrobiniu bei antibakteriniu veikimu.

Reguliariai vartojamas vitamino C serumas gali padėti „užkonservuoti“ jaunystę: mažėja jau esamos raukšlės bei mažinama naujų atsiradimo tikimybė. Tai taip pat yra viena veiksmingiausių priemonių kalbant apie skaisčią odą. Vitaminas C – bene puikiausia priemonė, šviesinanti pigmentines dėmes bei užkertanti kelią naujų susiformavimui.

Internetinės parduotuvės goldbeautyline.lt atstovai klientams, norintiems maksimalaus efekto, šį produktą rekomenduoja naudoti kartu su hialurono rūgšties serumu. Tai – bene puikiausias duetas, stiprinantis vienas kito teigiamą poveikį odai. Rytinių grožio procedūrų metu naudokite hialurino rūgšties, o vakare – vitamino C serumą.

Kalbant apie kosmetikos priemones (o ypač – veido, kuris yra jautriausia ir matomiausia kūno dalis), svarbu skirti didelį dėmesį pastarųjų įsigijimui. Visada atidžiai išanalizuokite ketinamo pirkti produkto sudėtį ir įvertinkite, ar sudedamųjų dalių poveiki yra tinkamas jūsų odai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.