POS sistemos kavinėms ir barams: dar greitesnis ir patogesnis klientų aptarnavimas

Jeigu turite kavinę, barą ar restoraną arba planuojate tokio pobūdžio verslą, būtina apgalvoti visas detales. Pradedant įstaigos interjeru ir baigiant pinigines operacijas atliekančia įranga. Šiandien bene efektyviausia ir populiariausiai naudojama įranga viešose maitinimo įstaigose – POS sistemos kavinėms ir barams.

Norint suprasti, kaip veikia ši sistema ir apskritai kokią naudą ji gali duoti verslo vystymo efektyvumui, dera detaliau panagrinėti jos veikimo principą.  Aiškinant kuo paprasčiau, galima sakyti,  jog POS sistemos kavinėms ir barams susideda iš trijų dalių:

  • Specializuotas POS kompiuteris. Jis turi daug papildomų funkcijų. Tai – liečiamas ekranas, kortelių skaitytuvas, lojalumo kortelių patogus valdymas, ataskaitų sudarymas bei  rinkimas ir kt.
  • Kompiuterinis kasos aparatas. Jo funkcijos labai panašios į įprasto kasos aparato atliekamas operacijas. Tai reiškia, jog turi specialius stalčius pinigams ir kvitų spausdinimo funkciją.
  • Programinė įranga. Tai pati pažangiausia POS sistemos dalis. Ji suteikia galimybę atlikti visus įmanomus kasos aparato veiksmus ir sujungti juos su buhalterinės apskaitos programa.

Ieškodami informacijos apie mūsų minimą sistemą dažnai sutiksite pavadinimą restoranų POS sistema. Ji yra patogi tuo, jog gali priimti atsiskaitymus tiek kreditine, tiek debetine kortelėmis, tiek grynaisiais pinigais. Dažnai pagreitinti darbui gali būti panaudojami nešiojami kompiuteriai arba bevieliai delninukai, dažnai vadinami  trumpiniu PDA.

Detaliau visus šios sistemos veikimo niuansus, be abejonės, jums paaiškins įmonės, kurią pasirinksite POS sistemos įdiegimui, specialistai. Mes tuo tarpu, pateiksime pagrindinius, jau ne vienerius metus restoranų POS sistemas naudojančių verslininkų vardijamus privalumus:

  • Greitas ir patogus klientų aptarnavimas. Visos piniginių atsiskaitymų operacijos yra vykdomos akimirksniu ir tuo pačiu  metu galima matyti, kiek per dieną, savaitę ar mėnesį buvo parduota konkrečių gėrimų ir patiekalų. Todėl planuoti užsakymus, pajamas ir daryti veiklos analizes nesudėtinga net neįgudusiems verslininkams.
  • Nereikia mintyse žinoti viso meniu. Kadangi ekrane matomas visas įmonės meniu, darbuotojams nereikia bandyti prisiminti jų pavadinimų ir kodų, o tai labai pagerina personalo bendravimą su klientais. Aptarnaujantis personalas vietoj to, kad bandytų sutelkti dėmesį teisingam užsakymo įvykdymui, gali daugiau dėmesio skirti  visai rodos nereikšmingiems, bet klientui svarbiems  klausimams.
  • Platus rinkodaros įrankių pasirinkimas. POS sistemos suteikia galimybę efektyviai panaudoti įvairius kuponus, lojalumo korteles, akcijas ir tą dieną ar savaitę taikomas akcijas.
  • Galimybė dirbti net nesant interneto ryšiui. Visi puikiai žinome, kiek kyla nepatogumų staiga nutrūkus interneto ryšiui. Ypač tai aktualu, kai vyksta veikla, susijusi su klientų aptarnavimu. POS sistemos kavinėms ir barams yra patogios tuo, jog naudoti kasos terminalą lokaliai galima net dingus interneto ryšiui.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.