Kasos aparatų ir įrangos nuoma – lengvesniam verslininkų gyvenimui

Photo by Obsahovka Obsahovka on Pexels.com

Verslai vienas nuo kito savo specifika gali kardinaliai skirtis (pavyzdžiui, vaikų žaidimo kambario nuoma ar…laidojimo paslaugų teikimas), tačiau net ir tarp didžiausio kontrasto galima atrasti tam tikrų panašumų. Visų pirma, kaip ir daugelis skaitančiųjų tikriausiai suskubo pagalvoti, tai – noras, jog verslas ir į šį dedamos pastangos atneštų pelną. Kitas panašumas – faktas, jog visa vienos ar kitos prekės pardavimui ar suteiktos paslaugos atlikimui būtina įranga gali būti ne tik nusiperkama, bet ir išsinuomojama. Vienas tokių pavyzdžių – POS sistemos. Kasos aparatų ir įrangos nuoma – gana dažnas verslininkų sprendimas.

Visų pirma tikriausiai reikėtų pradėti nuo „POS sistemos“ sąvokos analizės. Kalbant paprasčiau, tai būtų tiesiog kasos sistema, be kurios nebūtų įmanomas joks legalus prekės ar paslaugos pardavimas. POS sistemą sudaro tiek techniniai komponentai, tiek ir programinė įranga. Konkreti techninė įranga priklauso nuo atliekamos veiklos specifikos. Tai – kompiuteriai, ekranai, skeneriai, spausdintuvai, fiskaliniai blokai, aparatai kasos kvitų spausdinimui, banko kortelių bei brūkšninių kodų skaitytuvai, svarstyklės. Programinė įranga – visa tai, ko plika akimi nematome. Tai – ne tik prekės pardavimo ar paslaugos suteikimo faktas, kuris yra „vainikuojamas“ kasos kvitu, bet ir daug kitų funkcijų, apie kurių būtinybę bei patogumą eilinis klientas dažniausiai nesusimąsto. Pavyzdžiui, ar kada nors pagalvojote, kokiu būdu jums pateikiama bendra sąskaita, sudaryta iš tokių skirtingų paslaugų kaip maitinimas, nakvynė, pramogos ir panašiai? Techninės galimybės, kurių atlikimą įgalina ar patobulina POS sistema, iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti nereikšmingos, tačiau iš tiesų tai gerokai supaprastina daugelio prekių pardavimą ar paslaugų suteikimą klientams.

Sprendimą, jog kasos aparatų ir įrangos nuoma – geresnis variantas nei šios įsigijimas, priima nemažai verslininkų. Ir ne tik pradedantieji, kurių pradinis kapitalas ribotas. Dažnam verslininkui kur kas patogiau skirti mažesnę mėnesinę (pagal susitarimą – ir ketvirčio ar metinę) sumą POS įrangos nuomai, nei dideles lėšas šių pirkimui. Juk pinigus versle kur panaudoti atsiranda visada, POS sistemos įrangos nuoma patogi ir dėl to fakto, jog nuomininkas įsipareigoja suteikti šio garantinę bei pogarantinę priežiūrą, o, reikalui esant, pasirūpinti ir pakaitiniais komponentais. Galima drąsiai teikti, jog kasos aparatų ir įrangos nuoma gerokai supaprastinta verslininkų gyvenimą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.