„Xiaomi“ – daugeliui dar negirdėti faktai

Kiekvienas iš mūsų stebėjo technologijų evoliuciją – nuo „Nokia“ telefonų, iki tokių kompanijų kaip „Samsung“ ir „Apple“ kuriamų produktų. Tačiau be šių kompanijų į rinką žengė ir nauji prekės ženklai, kurie sulaukė didelio pasisekimo. Ir vienas iš tokių prekės ženklų neabejotinai yra „Xiaomi“. Nors pirminė šio prekės ženklo sėkmė yra dėl prieinamos kainos, pats prekės ženklas taip pat vaidina svarbų vaidmenį produkcijos pardavimų augime. Todėl pristatome keletą įdomių faktų apie „Xiaomi“.

Pavadinimas

„Xiaomi“ pavadinimas iš tikrųjų reiškia soros ir ryžiai. Tai yra tiesioginė sąsaja su budizmo koncepcija. Tai akivaizdžiai parodo, kad „Xiaomi“ nori pradėti nuo mažų dalykų prieš nusitaikydami į didžiuosius. Tuo tarpu pavadinime esanti „mi“ dalis yra akronimas, kuris reiškia „Misija neįmanoma“ (angl. „Mission Impossible“), tokiu būdu atspindint neįmanomus iššūkius, kuriuos jie įveikė.

Kinijos „Apple“

Nenuostabu, kad „Xiaomi“ dar yra vadinamas ir Kinijos „Apple“. Dauguma šio prekės ženklo gaminamos produkcijos dizainų turi panašumų į „Apple“ – ypač elegantiškumo, paprastumo ir minimalizmo prasme. Be to, į šį prekės ženklą Kinijoje imama žvelgti taip pat, kaip JAV gyventojai žvelgia į „Apple“. Ir nors „Huawei“ taip pat yra labai populiarus prekės ženklas Kinijoje, vis dėlto jis šiomis dienomis susiduria su ypač didele konkurencija, kadangi „Xiaomi“ gerokai sparčiau kopia aukštyn. Taip pat nereikia pamiršti, kad ši kompanija turi ir savo „Xiaomi TV“ – lygiai kaip ir „Apple“ kompanija turi „Apple TV“.

Fizinės parduotuvės

„Xiaomi“ neturi nei vienos fizinės parduotuvės visame pasaulyje išskyrus Kiniją ir Singapūrą (pastarojoje šalyje fizinės parduotuvės duris atvėrė visai neseniai). Tiesą sakant, ši kompanija savo gaminamą produkciją parduoda internetu, tokiu būdu pasiekdama viso pasaulio vartotojus. Ir tai jiems padeda sumažinti papildomas išlaidas, tokiu būdu išsaugant ir žemesnes savo produkcijos kainas. Tai reiškia, kad vienu šūviu jie pajėgia nušauti du zuikius.

Reklama

„Xiaomi“ taip pat nenaudoja jokių tradicinių reklamos kanalų. Be to, jų produkcijos negalima pamatyti ir nei viename filme, seriale ar kitoje ne jų pačių sukurtoje vaizdo medžiagoje. Visa tai priverčia kiekvieną iš mūsų iškelti sau vieną ir tą patį klausimą – kaipgi jų produkcija taip greitai tapo tokia populiari visame pasaulyje?!

Ryšys su „Google“

Ar žinojote, kad trys iš devynių vadovaujamas pozicijas „Xiaomi“ kompanijoje užimančių žmonių yra buvę „Google“ darbuotojai? Be abejo, kai kurie žmonės tame įžvelgia įvairių sąmokslo teorijų. Tačiau viskas, ką mes iš tikrųjų žinome, yra tai, jog šie žmonės yra labai talentingi ir „Xiaomi“ sėkmė turėtų būti siejama su šios kompanijos valdytojų gebėjimu nuo paties žemiausio laiptelio pakilti į tokias dideles aukštumas.

Pasaulio Gineso rekordas

„Xiaomi“ pardavė 15 000 vienetų „Mi3“ išmaniųjų telefonų vos per dvi sekundes Indijoje. Ar galite įsivaizduoti šį skaičių? Vos dvi sekundės! Be to, tuo metu „Xiaomi Mi3“ buvo pripažintas pačiu greičiausiu išmaniuoju telefonu pasaulyje. Tiesą sakant, 2014 m. jie taip pat sugebėjo pasiekti ir pasaulio Gineso rekordą parduodami 2,1 mln. išmaniųjų telefonų vos per vieną dieną. Ir tokiais didžiuliais pardavimais pasižymi ne tik šios kompanijos išmanieji telefonai – ne ką mažesnio dėmesio sulaukia ir „Xiaomi“ laikrodžiai. Todėl tikrai nenuostabu, kad šiandien Xiaomi laikrodžių priedai taip pat pasižymi ypatingai dideliu asortimentu.

Ypatingas logotipas

Norite dar vieno įdomaus fakto? „Xiaomi“ logotipe yra paslėptas žodis. Šį paslėptą žodį galima pamatyti tuomet, kai „Xiaomi“ logotipas yra apverčiamas aukštyn kojomis. Jame galima matyti kiniškus hieroglifus „心“, kurie reiškia „širdis“. Tai iš tikrųjų yra labai novatoriškas būdas suteikti savo logotipui prasmę.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.