Nuostabios vietos vestuvių fotosesijai

Straipsnio autorė Aušra Skindaravičiūtė

Vestuvės – tai ta diena, kurią norisi ne tik patiems atrodyti gražiai, bet laiką leisti ir įspūdingoje aplinkoje. Lietuva – graži šalis, turinti daug gamtos ar žmogaus sukurtų objektų, kurie tikrai verti dėmesio. Svarbu pasirinkti tai, kas miela ir atspindi jaunuosius bei jų pomėgius.

Zarasų apžvalgos ratas

Zarasai – gražus miestas, įsikūręs tarp ežerų. 2011 metais čia pastatytas apžvalgos ratas, kuris iškart patraukė turistus. Šalia apžvalgos rato įkurtas akmens skulptūrų parkas, kuriame galima pradėti fotosesiją. Toliau einama apžvalgos ratu, nuo kurio atsiveria nuostabi Zaraso ežero panorama. Tolumoje matosi sala, šiltuoju metų laiku veikia fontanas. Nusileidus žemyn, kelias tęsiasi palei ežerą. Graži pakrantė, suoliukai ant medinių tiltelių virš vandens. Vestuvių fotografas galės padaryti nuostabių kadrų, kurie tikrai papuoš nuotraukų albumą.

GPS: 55.728175, 26.244262

Zaraso ežero sala

Zaraso ežere yra 44 arų sala, tiltu sujungta su krantu. Atnaujinti takai, įrengtos kavinės, vandenlenčių trasa, maži namukai poilsiautojams. Sutvarkyti krantai, nuo kurių atsiveria graži miesto panorama. Salos pakraščiai apaugę miškais, taigi aplink daug žalumos, kuri vestuvių nuotraukose atrodo tiesiog įspūdingai. Adrenalino mėgėjai gali fotografuotis net ant vandens – valtyse, ant irklenčių ar baidarėse. Tuomet jie turės ne tik gražių nuotraukų, bet ir neišdildomų įspūdžių iš Didžiosios dienos.

GPS: 55.733950, 26.228257

Stelmužės ąžuolas

Netoli Zarasų, Stelmužės kaime, auga senas ąžuolas, kuriam daugiau nei tūkstantis metų. Jis simbolizuoja praeitį, gyvenimą, ateitį. Medis visas sulopytas, bet vis dar gyvas. Vestuvės – dviejų žmonių istorijos pradžia. Nuotraukos šioje vietoje parodo, kad šeimoje būna visko, laimės ir sunkumų, bet visa tai ištveriama, jei tik norima būti kartu.

Šalia ąžuolo pastatyta Stelmužės bažnyčia ir varpinė. Vietiniai žino, kad statyboms naudojo tik kirvį, kas stebina tuometinių darbininkų sugebėjimais. Netoli yra ir vergų bokštas, įtrauktas į architektūros paminklų sąrašą. Stelmužėje tikrai nemažai vietų, kur galima fotografuotis.

GPS: 55.829832, 26.217380

Šlyninkos vandens malūnas

Šlyninkos kaime stovi senas, vis dar veikiantis vandens malūnas. Gražiai sutvarkyta aplinka, yra kur pasivaikščioti bei nusifotografuoti. Jei jaunieji nori prisiminti savo protėvius ir jų darbus, jie gali įsiamžinti prie audimo staklių, senovinių rakandų, malūno girnų, galima net vestuvinę duonelę išsikepti. Susitarus su vestuvių fotografu, jis gali pasendinti nuotraukas, kad jos nesiskirtų nuo tų, kurios paslėptos senelių albumuose.

GPS: 55.734068, 26.197756

Sartų apžvalgos bokštas

Ši vieta tinka tik tiems, kurie nebijo aukščio. Baršėnų kaime tarp miškų pasislėpęs 33 metrų aukščio bokštas. Nuo jo atsiveria Sartų ežero vaizdai, salos, miškai. Bokšto viršūnė iškyla virš medžių, kas sukuria įspūdingą reginį. Minusas tik tas, kad viršutinėje bokšto aikštelėje nėra labai daug vietos, tad vestuvių fotografui tektų suktis iš padėties ir ieškoti galimybių kuo gražesnių kadrų įamžinimui. Dronas padarytų tikrai nuostabių, netradicinių vestuvėms vaizdų. Bokšto apačioje galima pereiti akmenų labirintu (taku), sutikti jame vienam kitą.

GPS: 55.840993, 25.838508

Zarasų krašte daug gražių vietų, mėgstantiems nuotraukas gamtoje, tereikia išsirinkti artimiausias širdžiai ir mėgautis fotosesija.

Jeigu ieškote profesionalaus vestuvių fotografo Vilniuje ar kitose Lietuvos vietose – Jums padės fotografas Vigantas Ovadnevas. Viganto internetinė svetainė.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.