Sekso lėlės – išsigelbėjimas vienišiams, alternatyva prostitucijai ar gyvo bendravimo priešas?

Nors mūsų šalyje diskusijų apie seksą su lėlėmis ne tiek ir daug, tačiau galima išskirti tris vyraujančias nuomones šia tema. Teigiamai į šį aistros tenkinimo būdą žiūrintys teigia, kad tai puikus išsigelbėjimas vienišiams bei alternatyva prostitucijai. O tuo tarpu skeptikams tikroviškos lėlės atrodo gyvo bendravimo priešės. Nespręsime kuri nuomonė teisinga. Kaip sakoma, kiekvienas turi savo tiesą. Tačiau pažvelgti iš arčiau į šiuos teiginius išties įdomu.

Išsigelbėjimas vienišiams?

Pasak „Eurostat“ tyrimų statistikos, Lietuvoje net 33 proc. žmonių gyvena po vieną. Šiame tyrime esame antroje vietoje, o mus aplenkia tik Švedija, kurioje vienišiai sudaro net 51 proc. visų gyventojų. Skaičiai įspūdingi, tiesa? Ilgainiui vienatvės jausmas sukelia tokias neigiamas pasekmes kaip savęs nuvertinimas, užsidarymas savyje, sunkumai bendraujant su aplinkiniais, slogios nuotaikos, o kartais net ir depresija. Ar sekso lėlė gali padėti viso to išvengti? Iš dalies – taip. Kartais vienišiems žmonėms išsikalbėti pašnekovui, kuris nieko neatsako dar lengviau nei gyvam žmogui. Taip pat vienišius teigiamai veikia rūpinimasis kitais. O šiuolaikinės tikroviškos sekso lėlės juk gali būti ir prausiamos, ir perrengiamos. O kaip gi lytiniai santykiai? Moksliškai įrodyta, kad ilgalaikis lytinių santykių neturėjimas kenkia vyrų sveikatai ir potencijai. Tad lytinis pasitenkinimas su sekso lėle šiuo atžvilgiu taip pat atlieka gerą darbą. Patenkinta aistra, hormonų pusiausvyra ir sekso metu patiriamos teigiamos emocijos be abejonės suteikia spalvų vienišių gyvenimui.

Alternatyva prostitucijai?

Prostitucija, nors ir draudžiama Lietuvoje, tačiau egzistuoja ir tikriausiai visada egzistuos. Sekso paslaugas už pinigus teikiančios moterys šį uždarbio būdą pasirenka dėl individualių priežasčių. Tuo tarpu klientus pas savo kūną parduodančias merginas atveda vienas ir tas pats tikslas – patenkinti savo natūralius seksualinius poreikius. Ar sekso lėlės yra alternatyva prostitucijai? Sunku rasti nors vieną faktą, kuris tai paneigtų. Seksas su lėle suteikia lygiai tokį patį pasitenkinimą kaip seksas su tikra moterimi. Seksas su lėle, priešingai nei prostitucija, yra legalu ir ne draudžiama įstatymais. Be to, seksas su lėle panaikina lytiškai plintančių ligų riziką. Galima drąsiai teigti, kad tai ne tik alternatyva, bet ir geresnis pasirinkimas nei vienkartinis sekso paslaugų pirkimas.

Gyvo bendravimo priešas?

Kad ir kokia bebūtų tikroviška sekso lėlė, tačiau (bent jau kol kas) ji nekalba, nereiškia emocijų ir jausmų. Žinoma, sekso lėlės savininkas gali pasikalbėti su ja ir taip išlieti savo jausmus ar mintis, bet bendravimo be atsako negalima sulyginti su diskusija su tikru žmogumi. Tačiau gyvas bendravimas ir bendravimas su sekso lėle juk vienas kitam neprieštaraujantys dalykai. Atvirkščiai, kartais droviam ir sunkiai bendraujančiam vaikinui bus daug lengviau užmegzti pokalbį su mergina, kai namuose jis „pasipraktikuos“ su sekso lėle.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.