Prekių eksportas į kitas šalis – greitas ir patogus siuntų pristatymas

Šiais laikais prekių eksportas į kitas šalis tampa labai svarbia ir reikšminga rinka ne vienai šaliai. Ne išimtis yra ir Lietuva. Be to, nereikėtų pamiršti ir labai sparčiai populiarėjančios el. prekybos, kuri gerokai padidina prekių eksportą į užsienio šalis. Visa tai lemia, jog šiomis dienomis siuntas į užsienį galima pristatyti nepalyginamai greičiau nei anuomet – kai kurių kurjerių pagalba siuntos adresatą gali pasiekti net ir kitą dieną.

Todėl jei jūs ėmėtės prekybos veiklos vystymo ir didelė dalis jūsų produkcijos turi būti eksportuojama į kitas šalis, turėtumėte ieškoti patikimų logistikos partnerių, kurie galėtų užtikrinti saugų, sklandų ir patikimą siuntų pristatymą.

Kaip patogiausia ieškoti kurjerių?

Šiandien kurjerių paslaugas siūlo ne viena tarptautinė kompanija, turinti savo filialus ir Lietuvoje. Tai užtikrina gerokai didesnę pasirinkimo laisvę vartotojams, kurie nori atrasti jų atveju optimaliausią siuntų pristatymo būdą. Tačiau, kai kurjerių paslaugas siūlančių bendrovių yra tiek daug, kartais gali būti nesunku pasimesti. Todėl siekiant to išvengti, galima pasinaudoti ir optimaliausias siuntų pristatymo kainas bei geriausius pasiūlymus pateikiančiais portalais, kuriuose yra apjungti pagrindinių ir didžiausių kurjerių kompanijų pasiūlymai. Tai reiškia, kad vartotojams tokiu atveju nebereikia eikvoti savo brangaus laiko. Be to, tai gali padėti sutaupyti ir daugiau lėšų, kadangi yra pateikiamas optimalus kainos pasiūlymas.

Skirtingi siuntų pristatymo būdai

Žinoma, siuntų pristatymo kaina labai tiesiogiai priklauso ir nuo to, kaip greitai norima, kad siunta būtų pristatyta adresatui. Jei norima ypatingai greito pristatymo, kuomet tarptautinė siunta yra pristatoma jau kitą dieną, reikėtų ieškoti „Express“ siuntų pristatymo paslaugų, kurios kainuoja brangiau nei „Economy“ tipo siuntos. Tuo tarpu, jei pasirenkamos jau minėtos „Economy“ siuntos, jų pristatymo terminas gali būti nuo vienos ar dviejų, iki penkių darbo dienų ir tokiu atveju siuntos pristatymo kaina būna mažesnė. Taigi, kiekvienas vartotojas turi galimybę rinktis tarp skirtingų siuntų pristatymo būdų, atsižvelgiant į tai, kokie yra pagrindiniai prioritetai, t.y. didžiulis operatyvumas ar gerokai mažesnė siuntos pristatymo kaina.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.