Dažniausiai kylantys klausimai apie vienkartinius plastikinius puodelius

Photo by Leonardo Gonzalez on Pexels.com

Iš PET plastiko gaminami vienkartiniai puodeliainaudojami ne rečiau nei popieriniai. Ne vienerius metus savo versle naudojantys šiuos puodelius maisto ir gėrimų pardavėjai tikriausiai jau žino visus su šia tara susijusius niuansus. Tuo tarpu dar tik besiruošiantiems naudoti šiuos vienkartinius indus, dažniausiai kyla keletas klausimų. Į juos ir atsakysime.

Kam dažniausiai naudojami vienkartiniai plastikiniai puodeliai?

Iš plastiko gaminami vienkartiniai puodeliai idealiai tinka šaltiems gėrimams, tokiems kaip sultys, kokteiliai, šerbetai. Jie taip pat tinka riešutams, spragintiems kukurūzams, vaisių ir daržovių salotoms, ledams, desertams, jogurtams, želė ir kitiems šaltiems gardumynams. Vienkartinius plastikinius puodelius galima naudoti ir ne aukštos temperatūros maistui, pavyzdžiui, šiltoms mini spurgytėms.

Ar plastikiniai vienkartiniai puodeliai yra perdirbami?

Plastikiniai vienkartiniai puodeliai dažniausiai gaminami iš perdirbto plastiko ir yra rūšiuojami bei perdirbami, tad jie nesukelia jokios taršos gamtai.

Ar plastikiniai puodeliai atsparūs karščiui?

Karštiems gėrimams verčiau rinktis vienasienius, dvisienius ar trisienius popierinius puodelius. Nors plastikas yra atsparus ne aukštos temperatūros karščiui, tačiau nuo aukštesnės temperatūros gėrimo vienkartiniai plastikiniai puodeliai lydosi.

Ką reikia žinoti apie dangtelius plastikiniams puodeliams?

Dažniausiai vienkartiniai plastikiniai puodeliai yra įsigyjami be dangtelių. Renkantis dangtelius svarbiausia atkreipti dėmesį, kad jų skersmuo būtų tinkamas pasirinktų puodelių rūšiai pagal dydį. Paprastai šiems puodeliams naudojami  plokšti arba gaubti plastikiniai dangteliai. Dangteliai gali būti su skylute šiaudeliui arba be jos.

Kokios talpos plastikiniai puodeliai dažniausiai naudojami?

Plastikiniai vienkartiniai puodeliai gaminami didesnės talpos jau vien dėl to, kad jie skirti ne karštiems kavos ar arbatos gėrimams, o desertams, kokteiliams bei panašiai produkcijai. Dažniausiai galima rinktis iš 270 ml, 350 ml, 440 ml ir 470 ml talpos plastikinių puodelių.

Kuo plastikiniai vienkartiniai puodeliai skiriasi nuo popierinių?

Kaip jau minėjome, plastikiniai vienkartiniai puodeliai, skirtingai nei popieriniai, nėra tinkami karštiems gėrimams. Kitas skirtumas yra tvirtumo savybės. Plastikiniai puodeliai, nors ir gaminami iš plono plastiko, yra tvirtesni, palyginus su popieriniais.

Jei jums vis dar liko neatsakytų klausimų, drąsiai kreipkitės į plastikiniais vienkartiniais puodeliais prekiaujančią įmonę. Šių gaminių ekspertai mielai konsultuoja, paaiškina ir padeda išsirinkti tinkamiausius produktus tam, kad jūsų patirtis ir atsiliepimai apie produkciją būtų tik patys geriausi.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.