Stumdomų kiemo vartų automatika, ką reikia žinoti?

Įrenginėjant kiemo vartus daugelis susimasto apie poreikį juos automatizuoti. Iš tiesu tai yra ne tik pastarųjų laikų tendencija bet ir neabejotiną patogumą suteikiantis sprendimas. Automatizuoti kiemo vartai suteikia teritorijai daugiau saugumo, o gyventojams sutaupo laiko ir pastangų tais momentais kai reikia išvažiuoti iš teritorijos, arba grįžtant namo. Esminis skirtumas tarp automatizuotų ir neautomatizuotų vartų pasijaučia tada kai oro sąlygos tampa itin nemaloniomis ir niekam nesinori kišti nosies į lauką tam kad atrakinti varčias, jas atverti, o vėliau užverti ir užrakinti.

Taigi jeigu visgi apsisprendėte patogumo ir šiuolaikiškumo naudai, tai lieka pasirinkti tinkamą automatiką. Kaip žinoma praktiškai visi vartai yra skirstomi į stumdomus ir atveriamus. Pastaruosius sudaro dvi varčios kurios atsidaro į kiemo vidų arba į jo išorę. Jei dėl kažkokios priežasties nėra galimybės įrengti tokių vartų – teks pasirūpinti stumdomu variantu. Tokiems vartams reikia šiek tiek vietos palei šalia esančią tvorą, svarbu tik kad tvoros ilgis būtų ne mažesnis nei planuojamų įrengti vartų. Plačiau apie tokių vartų įrengimą galima sužinoti svetainėje kiemoprojektai.lt

Stumdomų vartų automatika susideda iš pagrindinės pavaros, kuri yra montuojama šiek tiek už vartų ir per kuria yra praleidžiama vartų konstrukcija. Įrenginėjant automatika yra labai svarbu laikytis visų gamintojo reikalavimų ir viską atlikti tiksliai, kad nebūtų jokių perkrypimu. Kitu atveju, teks dažnai susidurti su įvairiais gedimais tiek pačių vartų, tiek ir automatikos. Nelygiai sumontuoti vartai reiškia, kad pavarai teks gerokai didesni krūviai, o besitrinančios dalys gadins bendrą vaizdą ir reikalaus pastovių remonto darbų. Taip pat svarbu, kad pasirinkta automatika atitiktų turimų vartų dydį ir svorį. Kuo tiksliau ji bus parinkta tuo ilgiau galima bus džiaugtis jos suteikiamais pranašumais.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.