Gėlės vestuvių puokštėje: ką kiekviena simbolizuoja?

Vestuvių dieną svarbios visos smulkmenos, kurios kuria gerą emociją, jaukumą ir tuo pačiu ramybę. Net ir vestuvių gėlės, kurios dažniausiai pasirenkamos labai atidžiai įvertinus kuo daugiau skirtingų galimybių.

Tiesa, ne visi žino, kad puokštėse komponuojamos ne bet kokios, tačiau geriausiai šiai šventei tinkamos gėlės. Pateiksime dažniausiai komponuojamas ir tuo pačiu trumpą gidą, kuris atskleis – ką jos simbolizuoja Jūsų puokštėje ir tuo pačiu kaip prisideda prie vestuvių atmosferos kūrimo.

1.         KALIJA. Ši gėlė perteikia grožį, atgimimą, tyrumą. Tai yra viena gražiausių gėlių, kuri puikiai dera viena su kita, dažniausiai be jokio kito akcento.

2.         RAUDONOS ROŽĖS. Ši gėlė perteikia meilę, ištikimybę, aistrą. Tai yra aistros simbolis, tad nieko keisto, kad vestuvių dieną jos pasirenkamos labai dažnai.

3.         ALYVOS. Ši gėlė perteikia pirmąją meilę, vaisingumą. Nuostabiai kvepia.

4.         ROŽINĖS ROŽĖS. Ši gėlė perteikia laimę, švelnumą. Nors gali labai sietis su moteriškumu, tačiau dažnai komponuojama ir jaunojo švarko atlape. Atrodo gražiai ir elegantiškai.

5.         FREZIJA. Ši gėlė perteikia nekaltumą, jaunystę. Labai gražiai atrodo jaunosios rankose, gana kukliai, tačiau žavingai.

6.         SAULĖGRĄŽOS. Ši gėlė perteikia didybę. Vis dažniau naudojama kaip nuotakos puokštė, o ne ant vestuvių stalo.

7.         TULPĖS. Ši gėlė perteikia abipusį supratimą, begalinę meilę. Atrodo gana paprasta gėlė, tačiau nuostabu, kokią galią ji turi.

8.         RAMUNĖS. Ši gėlė perteikia nekaltybę, drovumą. Ši kukli gėlė gali nuotakos puokštei suteikia labai daug išskirtinumo. Tik svarbiausia greta derinti kitas, kiek prabangesnes.

9.         BIJŪNAI. Ši gėlė perteikia laimingą gyvenimą ir santuoką, grožį, romantiką. Natūralu, kad to dažniausiai yra tikimasi iš savo santuokos.

10.  ORCHIDĖJA. Ši gėlė perteikia moteriškumą, egzotišką grožį, jaunystę. Dažniausiai tokios gėlės atsiduria nuotakų rankose, o ne ant stalo.

Kad ir kokios vestuvių gėlės bus komponuojamos puokštėje – svarbiausia yra gera kokybė. Štai todėl reikia rinktis ryškias, traukiančias akis, gražias, kurios nuostabiai kvepia ir tuo pačiu kuria eleganciją.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.