Parama šilumos siurbliams oras vanduo, ar verta tikėtis kompensacijos?

Photo by Ku00fcbra Arslaner on Pexels.com

Paskutiniu metu šie šildymo įrenginiai sulaukia vis didesnio susidomėjimo. Kadangi siūloma ne tik naudotis visais jų privalumais, bet tuo pačiu dar ir atgauti dalį išleistų pinigų. Kas tikrai gali vilioti atsinaujinti bei pasirinkti tokią modernią šildymo sistemą. Visgi, natūraliai gali kilti klausimas, ar tikrai kompensacijos mokamos visiems ir ar sudėtinga jas gauti? O galbūt tai tik reklama? Tačiau nerimauti nereikėtų, kadangi tuo rūpinasi ir už tai yra atsakinga aplinkos ministerijos Aplinkos projektų valdymo agentūra. Būtent jos pateikta oficialia informacija ir reikėtų vadovautis dar prieš įsigyjant šildymo įrenginį. Ir, jeigu jis atitinka visus reikalavimus, tuomet tikrai sulauksite kompensacijos, tuo labiau, kad tam numatyta tikrai nemaža suma.

Kodėl svarbu sekti naujienas?

Galimybė atgauti dalį pinigų ir taip sutaupyti bus svarbi praktiškai kiekvienam. Tuo labiau, kad kiekvienas ir gali pasinaudoti tokia parama šilumos siurbliams oras vanduo, jeigu įrenginys atitinka keliamus reikalavimus. Tačiau kvietimai teikti paraiškas finansavimui yra skelbiami tam tikru metu, todėl prieš tai reikėtų tuo pasidomėti. Aišku, jeigu įsigijote šildymo įrenginį ir terminas pasibaigė, nerimauti nereikėtų, kadangi kartais galima pretenduoti į paramą ir vėliau, kai skelbiamas naujas kvietimas paraiškoms pateikti. Būtent dėl šios priežasties bus tikrai pravartu pasidomėti ir susipažinti su naujausia informacija, kuri gali keistis. Kadangi paramai yra numatytas konkretus biudžetas.

Ar verta atsinaujinti šildymo įrenginį?

Tai kiekvieno asmeninis pasirinkimas, tačiau toks žingsnis yra labai skatinamas, ypač, jeigu turima sistema nėra efektyvi. Būtent todėl skiriama ir parama šilumos siurbliams oras vanduo, kuri leidžia atgauti gana nemažą dalį sumokėtų pinigų. Ir būtent dėl to nemaža dalis žmonių nusprendžia nedelsti bei atsinaujinti. Tačiau parama tikrai neturėtų būti pagrindinė to priežastis. Kadangi modernus įrenginys veiks efektyviai ir todėl bus galima džiaugtis ženkliai mažesnėmis šildymo išlaidomis. Be to, tokia sistema nereikalaus jokios papildomos priežiūros ir jos veikimui pakaks vien tik elektros energijos, todėl niekuo papildomai rūpintis nereikės.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.