Nagų priežiūros priemonės – viskas, ką turime apie jas žinoti

Svarbu nagų priežiūros priemones naudoti saugiai, laikantis etiketėje nurodytų nurodymų ir atkreipti dėmesį į visus įspėjamuosius teiginius, laikytis visų priežiūros reikalavimų. Toliau pateikta informacija atsako į dažniausiai užduodamus klausimus apie kai kuriuos nagų gaminius ir sudedamąsias dalis.

Saugus nagų priežiūros produktų naudojimas

Vartotojai turėtų atidžiai perskaityti nagų priemonių etiketes ir laikytis visų nurodytų įspėjimų. Kai kurios nagų produktų sudedamosios dalys gali būti kenksmingos nagams, odai ar prarijus. Kai kurios sudėtyje esančios sudedamosios dalys gali lengvai užsidegti, jei juos veikia viryklės, uždegtos cigaretės ar kiti šilumos šaltiniai. Nagų produktai taip pat gali būti pavojingi patekę į akis. Naudojant kai kurias nagų priemones, gali atsirasti infekcijų ir alerginių reakcijų.

Skaitykite etiketes

 Jūsų standartiniame nagų lake yra labai toksiškų cheminių medžiagų. Ant nagų lakų ieškokite etiketės „10-free“. Tai reiškia, kad juose nėra 10 toksiškiausių cheminių medžiagų, randamų įprastame nagų lake. Naudodami nagų lakavimo priemones pasirūpinkite gera ventiliacija.

Kad jūsų nagai atrodytų geriausiai

Laikykite nagus sausus ir švarius. Tai neleidžia bakterijoms daugintis po nagais. Pakartotinis arba ilgalaikis kontaktas su vandeniu gali sukelti nagų skilinėjimą. Plaudami indus, valydami ar naudodami stiprias chemines medžiagas mūvėkite gumines pirštines. Laikykitės geros nagų higienos. Naudokite aštrias manikiūro žirkles arba kirpimo mašinėles. Nukirpkite nagus tiesiai skersai, tada švelniai suapvalinkite galiukus. Naudokite drėkinamąjį kremą. Kai naudojate rankų losjoną, taip pat įtrinkite losjonu į nagus ir odeles. Užtepkite apsauginį sluoksnį. Nagų kietiklio naudojimas gali padėti sustiprinti nagus. Dažnai rekomenduojama vartoti maisto papildus, kurių sudėtyje yra biotino. Kai kurie tyrimai rodo, kad šis papildas gali padėti sustiprinti silpnus ar trapius nagus.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.