Infraraudonųjų spindulių šildymas – šiuolaikiškas ir veiksmingas pasirinkimas

Infraraudonieji spinduliai – tai šviesa, dėl kurios žiemos mėnesiais šviečiant saulei jaučiame šilumą. Net kai temperatūra nukrenta žemiau nulio, infraraudonųjų spindulių bangos sušildo bet kokį objektą, į kurį patenka, įskaitant ir mus. Infraraudonieji spinduliai – tai plika akimi nematoma elektromagnetinė spinduliuotė. Dažnai klaidingai manoma, kad spinduliuotė yra kenksminga, tačiau ne visa spinduliuotė yra pavojinga gyvybei. Infraraudonoji spinduliuotė yra visiškai saugi ir iš tiesų gali būti mums naudinga.

Naujos infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos

Infraraudonųjų spindulių šildymas – tai palyginti nauja technologija, tačiau per trumpą laiką ji spėjo sulaukti didžiulio populiarumo visame pasaulyje. Įjungus infraraudonųjų spindulių šildymo sistemą, iš jos sklinda infraraudonieji spinduliai, kurie keliauja oru tol, kol patenka į bet kurį jų trajektorijoje esantį objektą. Tuomet spinduliuotė sugeria objektą, priverčia jo molekules vibruoti ir gaminti šilumą iš vidaus. Kai bangos patenka ant žmogaus, jos keliauja į kūno vidų ir sukelia šilumos pojūtį. Net aplink kūną esantys objektai sugeria šiuos infraraudonuosius spindulius, o paskui skleidžia juos į bet kurį netoliese esantį žmogų ar objektą.

Rinkoje yra įvairių rūšių infraraudonųjų spindulių šildytuvų, tačiau dažniausiai rekomenduojamos ir vienos populiariausių yra infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos. Infraraudonųjų spindulių šildymo plokščių nereikia sujungti su jokiomis kuro talpyklomis ar vamzdynais, jas gana lengva sumontuoti. Jei svarstėte galimybę įsigyti infraraudonųjų spindulių šildymo sistemą savo namams, bet vis dar neapsisprendėte, ar tai teisingas pasirinkimas, pateikiame svarbiausius infraraudonųjų spindulių šildymo plokščių naudojimo namuose privalumus.

  • Infraraudonųjų spindulių plokštės greitai sušildo patalpas – Infraraudonųjų spindulių plokštės greitai skleidžia šilumą ir sušildo patalpą beveik iš karto, kai tik įjungiate infraraudonųjų spindulių šildymo sistemą. Todėl nereikia laukti, kol patalpa sušils. Dėl to sutaupoma daugiau energijos.
  • Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės yra ekonomiškesnės – Infraraudonųjų spindulių plokščių eksploatavimo išlaidos yra daug mažesnės nei įprastos šildymo įrangos. Infraraudonųjų spindulių plokštės sunaudoja mažiau energijos nei tradicinės alternatyvos tam pačiam šilumos kiekiui pagaminti.
  • Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemos užtikrina pastovią temperatūrą – Viena iš konvekcinio šildymo problemų yra ta, kad jos orą prie lubų sušildo daug greičiau nei orą prie grindų. Naudojant infraraudonųjų spindulių šildymo sistemą oras visoje patalpoje šyla tolygiai, todėl žmonėms suteikiamas didesnis komfortas.
  • Infraraudonųjų spindulių šildymas mažina pelėsio atsiradimą – Infraraudonųjų spindulių šildymas reiškia, kad patalpoje esantys daiktai šildomi kartu su juos supančiu oru. Dėl šios priežasties plokštes galima nukreipti į drėgnas sienas, kad išdžiūtų drėgnos vietos ir sumažėtų pelėsio susidarymas.
  • Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemas įrengti lengviau ir pigiau – Jos veikia naudodamos elektrą, todėl joms įrengti nereikia atlikti vamzdynų tiesimo darbų. Jas galima lengvai įjungti ir išjungti, todėl pagal poreikį tokias sistemas vartotojai gali naudoti tam tikruose kambariuose arba visame būste. Infraraudonųjų spindulių šildymo sistemai įrengti reikia mažiau laiko ir ji kainuoja pigiau.
  • Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės yra saugesnės ir padidina gyvenamąjį plotą – Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštes galima įrengti ant lubų arba sienų, todėl atsilaisvina daugiau erdvės jūsų namuose.
  • Infraraudonųjų spindulių šildymo plokštės nereikalauja daug priežiūros – Įrengus aukštos kokybės infraraudonųjų spindulių plokštes, jos tarnaus ilgus metus. Jas labai lengva prižiūrėti ir jas reikia keisti tik kartą per 5-10 metų.
  • Infraraudonųjų spindulių plokštės neleidžia plisti alergenams – Naudojant infraraudonųjų spindulių šildymo sistemas, ore labiau sulaikomos dulkės ir alergenai. Taip yra dėl to, kad plokštės nenaudoja oro šilumai pernešti.
  • Infraraudonieji spinduliai turi daug privalumų sveikatai – Kai kūnas sugeria infraraudonąją šilumą, pagerėja kraujotaka, sustiprėja imuninė sistema, sumažėja sąnarių skausmas ir uždegimas.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.