Patrauklios ir praktiškos mokyklinės kuprinės geriausias pasirinkimas

Photo by Yan Krukov on Pexels.com

Mokyklinės kuprinės tai vienas iš svarbiausių vaiko nešiojamų daiktų, todėl svarbu išsirinkti tokią, kuri maloniai trauks akį, kartu bus praktiška ir nekenkianti sveikatai. Aptarsime, į ką atkreipti dėmesį, renkantis šią priemonę.

Mokyklinių kuprinių dizainas

Nors tėveliams svarbiau atrodo kuprinės praktiškumas nei jos dizainas, tačiau reikėtų nepamiršti, kad ją nešios vaikas. Mokiniams svarbu, kad jų daiktai išsiskirtų iš kitų, būtų patrauklūs, kad jų nereikėtų gėdytis prieš bendraamžius. Pradinukams labiau patiks margos, spalvotos kuprinės. Mergaitės mėgsta violetinę, rožinę spalvą, berniukai – mėlyną, juodą. Kuprinė gali būti padabinta vaikui patinkančių gyvūnų ar herojų paveiksliukais, pavyzdžiui – kuprinė su pelėda, su gėlėmis, su princese, mašinytėmis ir t.t. Prieš įsigyjant šią priemonę, pasiteiraukite, kokios išvaizdos, spalvų gamos mažylis norėtų ant savo kuprinės.

Lengvai valomos ir neperšlampamos

Labai svarbu kuprinės praktiškumas. Vaikai mėgsta pakvailioti, žiemą pasimėtyti sniego gniūžtėmis, vasarą pasitaškyti po balas. Šie nuotykiai palieka pėdsaką ir ant mokyklinių kuprinių. Vis tik šiais laikai tai nėra didelė problema, nes pasiūtos iš kokybiško audinio, jos nepraleidžia drėgmės ir lengvai valomos.

Pakankamai vietos daiktams

Galima pastebėti, jog pradinukų mokyklinės kuprinės būna dėžutės formos. Tokia forma nesubliūkšta, joje daug erdvės viduje, pakietinta nugaros dalis padeda išlaikyti tiesų vaiko stuburą. Atkreipkite dėmesį į kuprinės skyrius. Pradinukai dar tik mokosi tvarkos, todėl gerai, jei kuprinėje yra ne tik bent du dideli skyriai, bet ir keletas mažesnių, kuriuose bus galima tvarkingai sudėti skirtingas priemones. Kuprinė turi būti lengvai atsegama ir užsegama. Vyresnių klasių moksleiviams galbūt prireiks tokios, kurioje galės saugiai nešioti kompiuterį ar planšetę.

Jeigu mokyklinės kuprinės turi atšvaitus – tai taip pat privalumas, juk vaikų būreliai pasibaigia jau temstant, o su atšvaitu jie bus saugesni gatvėje.

Patogumo kuprinei suteikia minkšti ir prie pečių platėjantys diržai, krepšeliai šonuose gertuvei įsidėti. Pasiūta iš kokybiškos medžiagos ji tarnaus ilgiau, todėl kartais geriau sumokėti didesnę kainą ir įsigyti mielą bei praktišką kuprinę, kuria vaikas ilgai džiaugsis.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.