Ženkite į šokių pasaulį kartu su profesionaliais mokytojais

Pradėti šokti galima bet kokio amžiaus. Tereikia noro ir entuziazmo – sako šokio meno mokytojai. Šioje srityje amžius tikrai neturi reikšmės. Šokių pamokos Kaune suaugusiems kviečia prisijungti prie šokančiųjų visus – nuo studento iki garbaus amžiaus senjoro. Po šių pamokų laisvai ir pasitikintys jausitės bet kurioje situacijoje, kurioje teks susidurti su šokiais. Be to, tai puiki galimybė išmoksite grakščiai judėti, tobulinti laikyseną, ugdyti judesių plastiką ir atsikratysite bet kokių kompleksų.

Baiminatės, kad šokti nemokate net paprasto valso? Be reikalo. Šokiai Kaune ir platus jų mokyklų klientų ratas įrodo, jog kiekviena šokių mokykla suaugusiems treniruojasi be išankstinio pasiruošimo, „nuo nulio“. Viskas, ko jums prireiks – tai tinkama apranga. Tačiau ir apie ją nereikėtų galvoti iš anksto. Užsukite į šokių  mokyklą, pasidomėkite, kokius šokius pasirinksite ir jums bus suteikta informacija, kokią aprangą reikėtų pasirinkti. Ir palikite už durų mintis, jog jums neužteks fizinių jėgų. Bet kokia pamoka prasideda apšilimu, po kurio krūvis palaipsniui didėja. Pamoka baigiama atsipalaidavimo pratimais.

Tad, į ką derėtų atkreipti dėmesį, renkantis šokių mokyklą? Pirmiausia – aplinka. Nepabijokite apsilankę šokių mokykloje parašyti parodyti patalpas, kuriose vyks pamokos. Jose turėtumėte rasti patogius kambarius su kondicionieriais, neslidžiomis grindimis ir daugybe veidrodžių. Jums turėtų būti suteikiama visa užsiėmimas reikalinga įranga. Sakykim, kilimėliai ar elastinės juostos. Ne ką mažiau svarbu ir persirengimo kambariai. Patogūs dušai, spintelės, plaukų džiovintuvai – didelis privalumas.

Galimybė pasirinkti bet kokio stiliaus šokius – antras dalykas, į kurį reikia atkreipti dėmesį renkantis šokių mokyklą. Šokiai gali būti organizuojami porose ir po vieną. Kokios šokių pamokos siūlomos poroms? Tai:

  • Bachata pamokos;
  • Vestuvinio šokio pamokos;
  • Lotynų Amerikos šokio pamokos;
  • Pramoginiai šokiai;
  • Klasikinių šokių pamokos.

Šokius vienam paprastai pasirenka merginos ir moterys. Jums profesionalai pasiūlys:

  • Solo latino šokių pamokas;
  • Linijinius šokius;
  • Pramogas ir idėjas mergvakariui.

Be abejonės, mes paminėjome tik pačius populiariausius variantus. Tačiau visuomet galite pasirinkti šokius pagal savo individualius poreikius. Sakykim, linijiniai šokiai gali būti šokami tiek po vieną, tiek poromis, tiek ratelyje. Šokiai yra ta sritis, kurioje fantazijai ir interpretacijai galimybės neribotos. Tereikia vieno – jūsų noro ir pasiryžimo išmokti šokti ar patobulinti jau turimus įgūdžius.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.