Pigi namų apsaugos alternatyva: kameros su SIM kortele

Dažnai susiduriama su problema, kad vaizdo stebėjimo sistemos įrengimas kainuoja krūvas pinigų, kurios ne kiekvienas gali sau leisti. Ne brangi alternatyva laikinai namų ar kitos teritorijos apsaugai gali būti kameros su SIM kortele, kurios nereikalauja didelių investicijų ir puikiai atlieka laikinos apsaugos sistemos funkciją. Būtent dėl mažos įrengimo kainos kameros su SIM kortele ir yra tokios populiarios apsaugos sistemos. Nors pačios kameros palaikančios SIM kortelę dažniausiai kainuoja brangiau ne įprasti jų modeliai jų montavimo ir pajungimo kaštai nesudaro jokių išlaidų, todėl bendra įrangos kaina tampa daug žemesnė, o funkcionalumas išlieka platus.

Kameros su SIM kortele atlieka signalizacijos funkcijas

Visai, kaip ir judesio davikliai signalizacijų sistemose, stebėjimo kameros su SIM kortele dažniausiai turi įmontuotus šiluminius PIR judesio daviklius, kurio reaguoja į stambių objektų skleidžiamą šilumą. Kokybiškos kameros savyje turi įmontuotus ir kokybiškus judesio daviklius, kurie nereaguoja į gyvūnus, o fiksuoja tik žmogaus judėjimą. Fiksavus tokį judesį, kamera GSM ryšio pagalba siunčia pranešimą į kameros šeimininko išmanųjį telefoną, kuris duoda ženklą vartotojui pasižiūrėti, kas vyksta jo saugomoje teritorijoje. Daugelis kamerų su SIM kortele atsiunčia ne tik pranešimą apie užfiksuota judesį, bet ir įvykio nuotrauka, kuri leidžia susidaryti pirminį įspūdį apie teritorijoje vykstantį veiksmą. Kai kurie kamerų su SIM kortele modeliai savyje turi įmontuotus garsiakalbius, kurie reikalui esant gali veikti, kaip sirena ir imituoti jos skleidžiamą garsą. Su įmontuotu garsiakalbiu kartu būna įmontuotas ir mikrofonas. Šių papildomų prietaisų pagalba kameros šeimininkas gali tiek pasiklausyti, kas vyksta jo saugomoje teritorijoje, tiek kalbėti per kameroje esantį garsiakalbį.

Visgi reikia turėti omenyje, kad kameros su SIM yra tik laikinas apsaugos sprendimas iki tol, kol objekte bus įrengta pilnavertė stebėjimo sistema. Kameras su SIM kortele reikia nuolatos prižiūrėti ir jas pakrauti, todėl ilgam išvykti iš saugos teritorijos nepavyks. Žinoma, jei objekte yra nuolatos gyvenama ir yra kam tai padaryti, apsaugai galima naudoti ir kameras su SIM kortele.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.