Gėlės – puiki dovana ir naudinga namų puošmena

Photo by lilartsy on Pexels.com

Gėlės, tai viena dažniausiai pasitaikančių dovanos sudedamųjų dalių. Kiekvienai šventei, progai ieškome kokios gėlės žmogui tiks ir patiks labiausiai. Per daug metų įvairios gėlių rūšys įgijo tam tikras savo simbolikas, tačiau šiais laikais į tai nebėra taip kreipiamas dėmesys. Dažniau dėmesys atkreipiamas į tai, kaip gėlės prisiderins prie žmogaus interjero bei kokiai progai jos yra dovanojamos. Kaip gėlės gali ne tik pagyvinti jūsų namus, bet ir atnešti kitokios naudos?

Gėlės namuose

Gėlės, kaip ir kiti augalai, valo orą nuo toksinų bei gerina jo kokybę. Švarus oras yra labai svarbus mūsų sveikatai ir savijautai. Tai padeda užtikrinti mažiau alergenų ore, todėl galima išvengti kai kurių alergijų. Taip pat gėlės savo buvimu ramina, kuria jaukią atmosferą, mažiną stresą ir didina produktyvumą. Visa tai padeda mums pasijausti geriau emociškai ir fiziškai, todėl gelių buvimas namuose yra labai naudingas. Be viso to gėlės kelia mums nuotaiką. Todėl, jei jaučiatės kiek liūdni ir jums trūksta ramybės – gėlės gali tapti puikiu sprendimu tam išspręsti. Gėlės taip pat pagyvina ir interjerą. Tai gali tapti puikia namų puošmena, kuri bus maloni akiai. Pasirinkus namų interjerui gėlių puokštes, jas galima keisti gėlėms nuvytus, tad jūsų interjeras atsinaujins kiekvieną kartą. 

Gėlės darbo erdvėse

Kaip ir namuose, taip ir darbe norime jaustis jaukiai ir maloniai. Gėlės gali padėti sukurti būtent tokią atmosferą. Produktyvumo skatinimas, gero nuotaikos skleidimas, švarus oras – tai gali padėti sukurti gėlės. Taip pat gėlės darbo erdvėse gali jas pagyvinti, paįvairinti jų interjerą bei atnaujinti erdves. 

Gėlių simbolika

Dažnai gėlės gali pasakyti ir išreikšti jausmus geriau nei žodžiai. Kiekviena gėlė turi savo simboliką, kuri tinka įvairioms progoms. Pavyzdžiui, balti gvazdikai simbolizuoja ištikimybę ir meilę, o raudoni tvirtus ryšius. Tokios gėlės puikiai tinka visoms progoms artimiems žmonėms. Tulpės savo simbolika reiškia tobulą meilę, raudonos rožės – meilę ir aistrą. Nors dažnai gėlės yra pasirenkamos pagal grožį, o ne savo simboliką, jomis pasakyti galima daug. Dažnai gėlės yra renkamasis pagal tai, kas patinka kitam žmogui, o simbolika užmirštama. Nors norint pasirinkti tinkamas gėles pagal progą vis dar yra laikomasi tam tikrų tradicijų. 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.