Kodėl jūsų FACEBOOK reklama yra mažo pasiekiamumo?

Nusprendėte dirbti su savo įmonės FACEBOOK reklama, atlikote visus reikalingus veiksmus, tačiau matote, kad jūsų reklamos pasiekiamumas yra itin mažas? Deja, šis scenarijus yra visiškai realus. FACEBOOK ADS skelbimai gali neduoti rezultatų dėl daugybės priežasčių, kurių dažniausiosios yra blogai pasirinktas reklamos tikslas, netinkamai parinkta auditorija ir neteisingai nustatyta kaina.

Kada FACEBOOK reklama yra efektyviausia?

Kad FACEBOOK reklama padėtų generuoti tuos tikslus, kuriuos jai keliate, svarbu pagalvoti apie visas detales. Kaip ir minėjome, gana dažna klaida – netinkamas reklamos tikslas. Paprastai su FACEBOOK reklama siekiama generuoti konversijas. Šiuo atveju rekomenduojama reklamą leisti ilgesnį laiką (mažiausiai – tris dienas) ir skirti jai daugiau nei kelis eurus biudžeto per dieną. Jei vis dėlto dėl vienos ar kitos priežasties to padaryti negalite, reikėtų pagalvoti apie kitus reklamos tikslus, pvz., dirbti su „Traffic“. 

Sėkmingai reklamai būtina pasirinkti tinkamą auditoriją. Ją galima segmentuoti į atskiras grupes, priklausomai nuo jūsų įmonės veiklos, siūlomų prekių ar paslaugų. Greičiausiai nekils abejonių dėl to, kad tais atvejais, kai reklama yra rodoma itin plačiai auditorijai, aukštų rezultatų negalėsite pasiekti jau vien dėl to, kad daliai žmonių jūsų reklama nebus įdomi. Ir priešingai, kai reklama yra nukreipta į tikslingą auditoriją, galimybės ją sudominti iškart paauga. Tiesa, dažnai įvyksta taip, kad įmonės persistengia ir nurodo tiek daug auditorijos savybių, kad ši tampa pernelyg siaura, todėl su ja negalite pasiekti efektyvių rezultatų.

Labai daug klausimų kelia ir FACEBOOK ADS kainos nustatymas. Kaina, numatyta už įvykdytą tikslą, gali būti pasirenkama individualiai, tačiau ši sritis reikalauja labai gerai išmanyti FACEBOOK reklamos kainų politiką. Dėl per mažo įkainio reklama gali būti rodoma labai ribotai, o pernelyg didelis įkainis gali nepamatuotai išvaistyti jūsų biudžetą. Kad išvengtumėte klaidų, visuomet pasitarkite su internetinės rinkodaros ekspertais, galinčiais padėti priimti racionaliai pagrįstus sprendimus. 

Patikėkite savo reklamą FACEBOOK ADS specialistams

Naudodamiesi socialiniais tinklais kiekvieną dieną, manome, kad puikiai išmanome visus FACEBOOK niuansus. Toks įsitikinimas neretai pakiša koją net ir patyrusiems verslams. Kad FACEBOOK reklama iš tiesų būtų efektyvi, būtina turėti patirtį, atitinkamų žinių, suprasti reklamos valdymo specifiką, įsigilinti į verslo veiklos niuansus ir gerai apgalvoti visus reklaminės kampanijos elementus. Bandymas savarankiškai dirbti su FACEBOOK ADS turi savų trūkumų ir privalumų. Tai leidžia sutaupyti internetinės rinkodaros įmonei skirtas išlaidas ir perimti pilną reklamos kontrolę, tačiau, dažniausiai šis sprendimas yra susijęs ir su brangiai kainuojančiomis klaidomis, biudžetą švaistančiomis reklaminėmis kampanijomis ir mažu reklamos efektyvumu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.