Sužadėtuvių žiedų tendencijos – kaip išsirinkti?

Susidomėjimas tradiciniais žiedais blėsta, nes poros savo meilę siekia simbolizuoti unikalesniais deimantų žiedais. Sužadėtuvių žiedai bus puikus startas prieš renkantis vestuvių žiedą.

Vintažinio stiliaus sužadėtuvių žiedai dabar grįžo ir, tikimasi, išliks tokie madingi daugelį metų. Šie žiedai yra iš skirtingų epochų ir perima stiliaus nuorodas iš laikų mados. Pavyzdžiui, Viktorijos laikų žiedai (apie 1835–1900 m.) pasitraukė iš karalienės Viktorijos, juose yra gimimo akmenėlių, gyvatės motyvų ir prisidėjo prie deimantinių pasjanso sužadėtuvių žiedų atsiradimo.

Laimei, galima rinktis iš daugybės sužadėtuvių žiedų stiliaus epochų, todėl rasti jūsų poreikius atitinkantį vintažinį žiedą neturėtų būti sunku.

Visada galite pasisemti įkvėpimo iš senovinių stilių ir pritaikyti naują žiedą! Gali būti sunku rasti tikro senovinio tinkamo dydžio sužadėtuvių žiedą. Laimei, daugumos senovinių sužadėtuvių žiedų dydį galima pakeisti, nors labai svarbu, kad jie būtų tinkamo dydžio.

Art Deco stiliai yra populiarūs

Kalbant apie vintažą, Art Deco sužadėtuvių žiedai turi išsaugotą akimirką. Šios eros sužadėtuvių žiedai pasižymi savo drąsa ir gyvybingumu. Art Deco epochos žiedai yra labai įkvėpti geometrijos, su akį traukiančiomis geometrinėmis formomis ir iškirptais brangakmeniais, kurie sukuria gylio iliuziją. Šis stilius puikiai tinka tiems, kurie turi šiek tiek ekscentriškumo, nes dažniausiai naudojami ryškių spalvų brangakmeniai, tokie kaip rubinai, safyrai ir smaragdai.

Individualumas – šio sužadėtuvių sezono žaidimo pavadinimas. Atsisakydamos ikoniškos apvalios brilianto formos, poros sutvirtina savo vestuves alternatyviomis deimantų formomis. Dėl to pastaraisiais metais išpopuliarėjo išskirtinio futbolo kamuolio formos „Marquis“ arba aštuonkampio formos „Asscher“ kirpimas. Be to, svarbu žinoti, kad dėl tam tikrų įpjovimų deimantai tampa labiau pažeidžiami ir gali būti pažeisti. Jiems taip pat gali prireikti konkrečių nustatymų, kad būtų apsaugoti labiau pažeidžiami kraštai.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.