Fotelio panaudojimo galimybės namų erdvėje

Kartu su sofa, fotelis yra vienas iš labiausiai laikui nepavaldžių baldų. Foteliai puikiai tinka siekiant sukurti papildomas komforto zonas įvairiuose namų kambariuose, nuo svetainės iki miegamojo. Jie tinka net ir mažiausiuose kambariuose. Tačiau ne visada yra paprasta nuspręsti, kuri vieta būtų geriausia jūsų įsigytam foteliui. Neretai iškyla klausimai, kur jis turėtų būti pastatytas atsižvelgiant į sofos padėtį? Kokioje vietoje jis labiausiai derėtų prie likusių baldų ir jų stiliaus? Pateikiama keletą idėjų, kaip galėtumėte panaudoti fotelį savo namų erdvėje.

Svetainės erdvė

Priklausomai nuo svetainės dydžio ir kitų baldų padėties, fotelis gali būti pritaikomas skirtingose vietose. Paprastai foteliai statomi šalia sofos arba tuščiame kambario kampe, tokiu būdu užpildant erdvę ir suformuojant ramų kampelį jūsų poilsiui. Jei svetainėje turite židinį, tuomet vienu ar dviem foteliais, galite išnaudoti priešais jį esančią erdvę, sukurdami vietą, kurioje jaukiai leistumėte ilgus žiemos vakarus, stebint ugnies žaismą. Svarbu, kad jūsų pasirinktas fotelis ar foteliai derėtų prie vyraujančio stiliaus.

Miegamojo erdvė

Be svetainės, fotelį taip pat galima pastatyti ir miegamajame, pavyzdžiui, prie lango, kur galėsite mėgautis natūralia šviesa ir skaityti savo mėgstamą knygą. Arba galite jį pastatyti lovos gale ir naudoti, kaip atramą drabužiams. Dar vienas variantas, jeigu turite tuščią kampą, sujungti fotelį kartu su kavos staliuku, ir karts nuo karto mėgautis vėlyvais savaitgalio pusryčiais.

Kitos erdvės

Nors dažniausiai foteliai statomi svetainėse ar miegamuosiuose, tačiau jūs galite į tai pasižiūrėti žaismingai ir išnaudoti kitas savo namų erdves. Pavyzdžiui, jei turite didesnį koridorių, galite fotelį pastatyti netoli įėjimo ir naudoti jį nusiaunant ar apsiaunant batus, ar pasidėti rankinei, kai velkatės paltą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.