Ko nevertėtų pamiršti kraunantis atostogų lagaminą?

Susiplanavę atostogas ir įsigiję kelionę, neišvengiamai imame galvoti apie tai, ko mums prireiks keliaujant, ir kaip viską susidėti. Tikriausiai ne vienas esame patyrę tą nemalonų jausmą, kai atvykę į savo kelionės vietą, suprantame, jog kažką pamiršome. Vienas iš būdų to išvengti – susidaryti visų reikalingų daiktų sąrašą. Prieš darant sąrašą reikėtų pasvarstyti, kokia yra jūsų kelionės trukmė ir kokio dydžio lagaminą planuojate imti. Maži lagaminai, kuriuos galite neštis į lėktuvo salono vidų, dažniausiai naudojami neilgoms kelionėms ir kraunantis tokius lagaminus tenka labai gerai apgalvoti savo poreikius ir pasiimti tik tai, ką iš tikrųjų naudosite ar dėvėsite. Vidutinio dydžio ar dideli lagaminai paprastai suteikia daugiau laisvės kraunantis daiktus, tačiau net ir tokiu atveju reikėtų gerai apmąstyti, ką imame su savimi, tam, kad neprisidėtume daiktų, kurių paskui nė karto nepanaudosime.

Kad ir kokio dydžio lagaminą nuspręsite pasiimti su savimi, yra tam tikri daiktai, kurių, atėjus išvykimo dienai, nevertėtų pamiršti įsidėti į savo kelioninį bagažą. Pateikiame keletą tokių daiktų pavyzdžių: asmens dokumentai, kelionės draudimas, banko kortelė ar grynieji pinigai, jūsų dažniausiai naudojami elektroniniai prietaisai, jų krovikliai, veido prausiklis ir kremas, dantų šepetukas, kremas nuo saulės, vaistai nuo skausmo, sutrikusio virškinimo, karščiavimo, alergijų, ir, žinoma, tie, kuriuos turite gerti pagal gydytojo rekomendacijas. Iš drabužių svarbu pasiimti kelias poras kojinių, apatinių, jei vykstate į šiltus kraštus reikėtų nepamiršti maudymosi kostiumėlio, akinių nuo saulės ir kepurės. Likę drabužiai priklausys nuo oro sąlygų, kurios numatomos jūsų kelionės metu. Nevertėtų pamiršti ir pramogai skirtų dalykų, kaip, pavyzdžiui, knygos, žurnalai ir pan.

Susidėję visus reikalingus daiktus, nepamirškite pasilikti ir šiek tiek laisvos vietos lagamine suvenyrams ar dovanėlėms artimiesiems ir draugams.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.