Vestuviniai žiedai: kokios jų kainos ir tendencijos?

Prasidėjus šaltajam metų laikui, prasideda ir vestuvių sezonas. Jaunavedžiai ruošiasi svarbiam savo gyvenimo įvykiui, tad dairosi svarbiausio šventės akcento – žiedų. Vestuviniai žiedai gali būti labai įvairūs, todėl verta pasidomėti, kokios šiuo metu vyraujančios tendencijos ir iš ko galima rinktis.

Kas šiemet populiaru?

Pastaraisiais metais visi su vestuvėmis dirbantys organizatoriai pastebi, kad vis daugiau jaunavedžių nori išskirtinės ir originalios šventės. Lygiai taip pat yra ir su žiedų pasirinkimu. Todėl šiuo metu tendencijos išlieka gana aiškios – ieškomi išskirtiniai ir kokybiški žiedai. Štai keli žiedų pasirinkimai, kurie šiemet yra tikrai populiarūs.

    • Individualios gamybos. Pastaruoju metu labai populiarėja individualios gamybos vestuviniai žiedai. Toks pasirinkimas leidžia būti tikriems, kad juvelyras sukurs žiedus pagal Jūsų pageidavimus. Galite sugalvoti savo originalią idėją, kad žiedai būtų tikrai išskirtiniai. Pavyzdžiui, ant vestuvinio žiedo galima išgraviruoti gražius žodžius ar netgi Jūsų piršto antspaudą. Tokie originalūs ir išskirtiniai sprendimai šiuo metu yra itin populiarūs.

    • Deimantų pasirinkimas. Ne vienerius metus itin dažnai pasirenkami vestuviniai žiedai su inkrustuotais deimantais. Naujausios tendencijos rodo, kad jaunieji mielai renkasi tokio tipo žiedus ir netgi ieško įvairių naujesnių sprendimų. Pavyzdžiui, vis dažniau pasirenkami juodi deimantai. 

    • Platininiai žiedai. Tendencijos rodo, kad jaunieji ieško ne tik išskirtinio grožio, bet ir kokybės žiedų. Todėl vis dažniau pageidaujami platininiai žiedai, kurie yra išskirtinės kokybės. Jeigu ieškote žiedų, kurie daug metų atrodys nepriekaištingai, nekeis savo formos ir mažiau braižysis, platina gali būti puikus pasirinkimas. Anksčiau šio metalo žiedus dažniau žmonės pirkdavo sukaktuvių proga, o pastaruoju metu vis dažniau tai tampa ir vestuvinių žiedų pasirinkimu.

    • Klasika. Kad ir kiek yra norinčių eksperimentuoti ir ieškoti išskirtinių žiedų, klasikiniai vestuviniai žiedai vis dar yra madingi ir tikrai yra dažnas pasirinkimas. Šiandien klasika gali būti labai įvairi ir labai stilinga, todėl šių žiedų pasirinkimas yra kone plačiausiass. Juvelyrikos salonas Fashion Gold Vilniuje siūlo auksinius klasikinius vestuvinius žiedus pagal kiekvieno skonį. Tai gali būti apvalūs, lygaus paviršiaus žiedai, taip pat žiedai su deimantais, skirtingų spalvų aukso ir ne tik.

Kiek kainuos žiedai?

Vestuvinių žiedų kaina priklauso nuo jų dydžio, metalo, iš kurio žiedai yra pagaminti ir pasirinkto tipo. Pasakyti, kiek reikėtų skirti žiedams yra gana sudėtinga. Tačiau biudžetas svyruoja nuo kelių šimtų eurų ir gali pasiekti tūkstančius, jeigu ieškote dizainerių kurtų žiedų ar kitokių išskirtinių pasirinkimų.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.