Viskas, ką turėtumėte žinoti apie korėjietiškos kosmetikos gamybą

Tikėtina, kad savo grožio arsenale, tarp kasdienių kremų, valiklių ir procedūrų, jau turite ką nors pagaminto Korėjoje. Nesvarbu, ar tai būtų lakštinė kaukė, esencija ar BB kremas (visi jie kilę iš Seulo), pastaraisiais metais K-beauty prekės ženklai užvaldė pramonę, o dabar daugiau nei bet kada grožio pirkėjai ieško Tolimųjų Rytų kosmetikos. Kaukių, pagalvėlių kompaktai ir vandens serumų pardavimai kyla į viršų.

Atrodo, kad Pietų Korėja dabar užgožia kitas pasaulines grožio lyderes, tokias kaip Prancūzija, tiek aukštųjų technologijų inovacijomis, tiek naujų produktų kūrimo tempu. Seule įsikūrusi grožio konsultantė ir Skinfullofseoul.com rašytoja Katherine Spowart, siūlydama tiesioginę įžvalgą apie sparčiai augančią grožio rinką, sako: „K-beauty prekių ženklai siūlo didžiulį produktų asortimentą, o vartotojai gali susikurti savo kasdienybę pagal savo odą. Problemos.“

Grožio tinklaraštininkė tęsia: „Labai lengva ir paprastai įperkama pritaikyti K-grožio rutiną ir nukreipti savo problemines sritis, o rezultatai būtų fantastiški ir tvarūs. Dabar matau daug daugiau „natūralių“ produktų, kuriuose nėra kvapiųjų medžiagų ir chemikalų, o daugiau dėmesio skiriama paprastumui, o ne gudrybėms.

Ar teisinga sakyti, kad Korėjos produktai dabar yra pažangesni nei daugelis Vakarų odos priežiūros prekių ženklų?

 Korėjos moterys (ir vyrai) daro spaudimą prekių ženklams, todėl šios įmonės turi teikti pažangiausius produktus ir technologijas. Tai dažnai reiškia, kad jie kuria ir tyrinėja pirmiau nei Vakarų prekių ženklus, nes turi išgyventi. Daugelis Vakarų pirkėjų yra lojalūs, jei randa jiems tinkantį prekės ženklą, o Korėjos vartotojai visada ieško kito geriausio, o prekės ženklai turi neatsilikti nuo šios paklausos.

Sparčiai augantis verslas ir vienas didžiausių Azijos eksporto produktų. Forbes.com paskelbta informacija pranešė, kad pardavimai iš regiono grožio rinkos šiais metais viršys 150 mlrd. 80 procentų pasaulinių kosmetikos pajamų padidėjimo iki 2019 m.

Kosmetiką galite rasti rossi.lt

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.