Lietuviškos dovanos užsieniečiams – kaip išsirinkti?

Renkant lauktuves ar dovanas užsienyje gyvenantiems artimiesiems, draugams bei kolegoms, tampa svarbu padovanoti dalelę Lietuvos. Tokios dovanos gali perteikti Lietuvos išskirtinumą, istoriją, kultūrą ar papročius, todėl rekomenduojama padovanoti tai, kas būtų susiję su mūsų šalimi, lietuviškais akcentais. Tai galėtų būti vietos menininkų darbai, gaminiai ar tradiciniai skoniai.

Jeigu ieškote dovanos užsieniečiams, svarbu, jog dovana nebūtų per daug neįprasta, todėl svarbu nepersistengti. Nerekomenduojama taip pat pirkti pernelyg brangios ar šmaikščios dovanos. Svarbu, jog dovana galėtų būti praktiškai panaudojama. Net patys paprasčiausiai dovanų sprendimai gali būti puikus pasirinkimas. Tad nebūtina investuoti daug, jog dovana paliktų įspūdį, būtų unikali ar vertinga. Galite net neabejoti, jog lietuviškos dovanos tikrai patiks užsienyje gyvenantiems žmonėms.

Vienas iš geresnių pasirinkimų galėtų būti lietuviškų žolelių arbatos, kaip ramunėlių, čiobrelių ar mėtų. Arbatos patinka daugeliui žmonių, o kokybiška lietuviška arbata nenuvils ir bus naudinga sveikatai. Prie arbatos rinkinio taip pat galite padovanoti kokybiško medaus ar jo gaminių. Tai bus puiki dovanos kombinacija.

Užkandžių rinkinys taip pat gali būti gera dovanos idėja. Įvairios užtepėlės, duonos bei rūkyti mėsos gaminiai, tikrai pradžiugins ne vieną. Galėsite pasidaryti mini degustaciją ir pasišnekučiuoti apie Lietuvą ir jos papročius.

Iš vytelių pagaminti gaminiai, tokie kaip krepšiai, pintinės ar iš šiaudų pagamintos unikalios dekoracijos užsienyje gyvenantiems draugams bei kolegoms bus išskirtinė dovana ir leis dar labiau pažinti lietuviškas tradicijas. Tokia dovana bus ne tik naudinga, bet ir puiki interjero detalė.

Kaip dovana galėtų būti ir įvairūs mezginiai, kurie apsaugos nuo šalčio žiemos sezonu. Tai galėtų būti pirštinės, šalikai, kepurės ar vilnonės kojinės, papuoštos lietuviškais motyvais. Tai bus gerai apgalvota, miela dovana, kuri tikrai bus panaudota.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.