Greitieji kreditai ir viskas, ką reikia žinoti apie šią finansinę paslaugą

Greitieji kreditai – tai greita ir patogi galimybė patenkinti savo finansinius poreikius, kurie, priklausomai nuo individualios situacijos, gali būti labai skirtingi. Vieni nori išvykti pailsėti į Lietuvos pajūrį ar egzotiškesnius kraštus. Tuo tarpu kitus slegia gerokai žemiškesni rūpesčiai, pavyzdžiui, skola už komunalinius mokesčius, galvos skausmas, kaip įsigyti reikiamų medikamentų ar aprūpinti vaiką kanceliarinėmis priemonėmis ir rūbais mokyklai.

Greitieji kreditai internetu vertinami dar ir dėl to, jog paskolos teikėjas neprašo ataskaitų, kokio tikslo įgyvendinimui buvo išleista greita paskola. Tai – asmeninis kiekvieno paskolos, o neretai – ir jo šeimos narių, kurių labui taip pat reikalingas skubus kreditas, reikalas.  Žinoma, greiti pinigai ir paprasta jų kelionė į kredito gavėjo sąskaitą nereiškia, jog šis procesas gali būti vertinamas atsainiai, lengva ranka dedant parašą ant paskolos sutarties. Idealu, jei, prieš priimant sprendimą, ar greitasis kreditas – racionaliausia išeitis iš netenkinančios padėties, būtų pasidomima bent elementariausia informacija, susijusia su šia paslauga. Pavyzdžiui, greitas kreditas be palūkanų – kai kurių kreditorių taikoma akcija naujiems klientams. Sužinoti apie šią galimybę, galinčią padėti gerokai sutaupyti, galima tik nuodugniau pasidomėjus rinkoje esančiais kredito bendrovių pasiūlymais.

Kam gali būti išduodamas greitasis kreditas internetu?

Kiekviena kredito bendrovė savo klientams, norintiems gauti greitąją paskolą, gali kelti individualius reikalavimus. Aišku, visi kreditoriai siekia, jog paskolą gautų tik potencialiai ją pajėgūs grąžinti asmenys. Taip apsaugomi tiek kredito bendrovės, tiek ir, žinoma, paties besiskolinančiojo interesai.

Įprastai greitasis kreditas internetu yra išduodamas ne jaunesniam nei 19 metų, pastovias pajamas gaunančiam ir neturinčiam neįvykdytų įsipareigojimų kitam kreditoriui asmeniui.

Norėdami sužinoti, ar jums gali būti išduodamas greitasis kreditas, tiesiog užpildykite paraišką norimo kreditoriaus internetinėje svetainėje. Žinoma, paraiška Jūsų neįpareigoja imti paskolos. Įvertinkite, kokiomis sąlygomis jums siūloma greita paskola internetu ir, jei šios yra priimtinos, pasirašykite paskolos sutartį.

Kokiu būdu yra išduodama greita paskola internetu?

Paskolos išdavimo principą sufleruoja jau pats pavadinimas – internetu. Greitos paskolos internetu išdavimo procedūra priklauso nuo konkretaus kreditoriaus, tačiau bet kuriuo atveju tai yra greitas, nesudėtingas procesas. Įprastai reikia susikurti paskyrą kreditoriaus internetinėje svetainėje. Šis veiksmas atliekamas, suvedus reikiamus asmens bei kontaktinius duomenis ir, žinoma, patvirtinus asmens tapatybę. Tai padaryti galima keliais būdais: elektroniniu parašu, Smart-ID programėle ar prisijungus prie savo elektroninės bankininkystės ir atlikus simbolinį (įprastai – 0,01 ct) pavedimą į kredito įmonės banko sąskaitą.

Dalį klientų klaidina ar net baugina sąvoka „greitieji kreditai telefonu“. Žinant, kokio aukšto lygio finansines aferas rezga nesąžiningi asmenys, galimybė gauti kreditą, vos tik paskambinus telefonu ar išsiuntus trumpąją SMS žinutę, prasilenkia su visais atsakingo skolinimosi principais. Primename, jog greitos paskolos internetu gali būti išduodamos tik asmeniui, patvirtinusiam savo tapatybę. Paskambinę telefonu, nurodytu kreditoriaus interneto svetainėje, galite gauti visą aktualią informaciją, susijusią su kredito išdavimo tvarka bei kitais dominančiais niuansais.

Kada galima pildyti greitojo kredito paraišką?

Greitas kreditas visą parą suteikia galimybę pildyti paraišką bet kurią savaitės dieną, bet kuriuo paros metu. Tiesa, svarbu žinoti, jog greitųjų kreditų įmonės, besivadovaujančios atsakingo skolinimosi principais, yra įsipareigojusios klientų pateiktas paraiškas vertinti tik konkrečiai nustatytomis darbo valandomis.

Tad, jei vidurnaktį užpildėte paskolos paraišką ir, praėjus keliasdešimt minučių, vis dar nesulaukėte atsakymo iš kreditoriaus el. paštu ar SMS žinute, nenusivilkite. Jei, objektyviai įvertinę savo finansinį pajėgumą bei kredito istoriją, manote esą pajėgus prisiimti naujus finansinius įsipareigojimus, tiesiog…laukite. Kreditoriaus kontaktinėje informacijoje įprastai nurodytos ir darbo valandos. Nurodytu laiku ir gausite informaciją apie patvirtintą/atmestą paraišką. O, patvirtinimo atveju, paskola netrukus pasieks Jūsų banko sąskaitą. 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.