Medicininės palaidinės moterims –  kaip pasirinkti tinkamą iškirptę?

Ar žinote, kad renkantis darbo ir kasdieninius drabužius yra svarbu atkreipti dėmesį į palaidinės iškirptės formą ir derinti ją prie veido formos? Ar jums buvo nutikę taip, kad dėvint vienas palaidines, jūs atrodote tiesiog puikiai, o dėvinti kitas – panašios spalvos, audinio ar detalių – atrodote keistai? Jei esate pastabesnė – galbūt jau supratote, kad priežastis slepiasi… iškirptėje. Apie medicinines palaidines moterims ir iškirptes medicininės aprangos kontekste pasakoja įmonės „Baltas Stilius“ vadovė Loreta Tiagun:

„Pakalbėkime šį kartą apie iškirptes. Pasak mados ekspertų, laikantis pagrindinių derinimo taisyklių  – iškirpčių pločio, tipo ir gylio –  visada ir visos moterys gali atrodyti puikiai. Dauguma stilistų ilgai mokosi, kol perpranta pagrindinius drabužių ir ypač palaidinių iškirpčių derinimo dėsnius ir sugeba įvaldyti šį „meną“. Peržiūrėję keletą mokslinių straipsnių, pasigilinę į mados ikonų rengimosi stilių, kartu su „Baltas Stilius“ komanda paruošėme jums kelias pagrindines taisykles, kurios padės susikurti dalykišką, profesionalų, bet kartu –  šiuolaikišką ir individualų stilių.

Pagrindinė taisyklė

Jei iškirptė atkartoja žandikaulio formą – dar labiau akcentuoja veido liniją. Pvz. Apvali iškirptė prie apvalaus veido atrodys dar „apvaliau“. Todėl kontrastingos iškirptės dėvėjimas laikomas pagrindine taisykle, padedančia užmaskuoti žandikaulio formą. Tokiu būdu bendras siluetas tampa labiau subalansuotas. Pavyzdžiui, kampuoto veido savininkėms mūsų medicininės palaidinės moterims su apvalia iškirpte suteiks žandikaulio linijoms natūralesnę ir malonesnę išvaizdą, arba atvirkščiai.

1. Veido tipai. Apvalus 

Jei turite apvalų veidą, jums būdingas vaikiškas grožis, dėl kurio visą gyvenimą atrodysite jaunesnė ir žavingesnė. O ką daryti, jei nenorite atrodyti taip infantiliai? Darbe yra svarbu atrodyti dalykiškai, profesionaliai ir brandžiai. Jei vilkėsite palaidinę su iškirpte, kuri tik dar labiau pabrėžia veido apvalumą – norimo rezultato nepasieksite. Moterims, turinčioms apvalų veidą, patariama dėvėti kampuotas iškirptes, pvz. „V“  formos. Medicininės palaidinės moterims, kurios šiek tiek atidengia raktikaulį,  maskuoja veido apvalumą ir suteikia brandesnio, griežtesnio specialisto įspūdį.   

2. Veido tipai. Kvadratinis

Veidai, kai kakta ir žandikaulio linija yra panašaus ilgio, laikomi kvadratinio veido tipu. Matydami tvirtą žandikaulio liniją darome prielaidą apie asmenybę, kuri pasitiki savimi ir turi tvirtą charakterį. Jei darbe nenorite atrodyti itin griežtai, – rinkitės medicinines palaidinės moterims, kurios turi plokštesnes, pailgas, laivelio formos iškirptes. Pageidautina, kad iškirptė būtų horizontaliai klostuota, platesnė, žemesnė.   

3. Veido tipai. Ovalus

Jūsų veidas ovalus? Sveikiname – jūsų veido forma tiesiog tobula! Ovalūs veidai vienu metu gali atrodyti rafinuoti, mieli, dalykiški, profesionalūs ir puošnūs. Štai kodėl, skirtingai nuo kitų veido tipų, jums tinka ovalo formos iškirptės. Jos ne maskuoja, o pabrėžia tobulą veido formą. Ovalaus veido savininkės gali rinktis beveik bet kurią iškirptę. Jei norite atrodyti jaukiau – rinkitės kažką iš apvalesnių iškirpčių, siekdamos nuoširdesnės išvaizdos, – nevenkite kampuotų variantų. 

4. Veido tipai. Pailgas

Ilgesnis veidas su aukšta kakta ir žandikaulio linija gali būti suskirstytas į papildomas kategorijas. Jei ryški žandikaulio linija, – pailgas veidas atrodo panašus į kvadratinį, išskyrus tai, kad jis yra ilgesnis. Dėl prailginto veido žandikaulio kampai mažiau krenta į akis, todėl visų  pirma – venkite plačių ir gilių iškirpčių. Jos tik dar labiau išryškins veido ilgį. Dėvėkite drabužius su platesnėmis, laivelio formos iškirptėmis. Atidenkite pečius. Jei norite V formos iškirptės, atkreipkite dėmesį, kad iškirptė nebūtų per gili. Tokiu atveju rizikuojate, –  vizualiai smakras atrodys dar smailesnis, nei yra.“

UAB „Baltas Stilius“ prekiauja sveikatos priežiūros specialistams skirta apranga ir yra įgaliotasis „Koi“ (JAV) ir „Apolonia“ (Lenkija) atstovas Lietuvoje. Čia medicininės palaidinės moterims – įvairių modelių ir spalvų. Chalatai, kostiumai, kelnės ir kita medicininė apranga.

Parduotuvė BALTAS STILIUS
Žirmūnų g. 139,Vilnius
Telefonas: +37065553707
El. p.: info@baltasstilius.lt

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.