Kaip išsirinkti kokybišką dekoratyvinę kosmetiką?

Niekam ne paslaptis, kad makiažas gali padaryti labai ryškius pokyčius, išryškindamas gražiausius mūsų veido bruožus ir subtiliai užmaskuodamas trūkumus. Visgi, tam, kad jis išsilaikytų kaip įmanoma ilgiau ir nekenktų mūsų odai, labai svarbu pasirinkti kokybišką dekoratyvinę kosmetiką. Jos pasirinkimo įvairovės dabar tikrai netrūksta, tad sprendimą priimti gali būti pakankamai sunku, tačiau jeigu atkreipsite dėmesį į žemiau pateiktus patarimus, su tokia užduotimi susitvarkysite kur kas paprasčiau.

Atkreipkite dėmesį į sudėtį

Nors labiausiai norisi, kad dekoratyvinė kosmetika atliktų pagrindinę savo funkciją ir paryškintų ar užmaskuotų tam tikras veido zonas, ne mažiau svarbu atsižvelgti į jos sudėtį. Ypač tuomet, jei esate alergiški tam tikriems komponentams: tokiais atvejais pravartu įsitikinti, ar atitinkami produktai nėra jais praturtinti. Jei oda yra ypač jautri, pravartu rinktis kuo natūralesnes priemones, kurios negalėtų jos papildomai sudirginti.

Sudėtį pravartu panagrinėti ir dėl to, jog kartais dekoratyvinės kosmetikos priemonės yra praturtinamos odai naudingais komponentais. Tokie ingredientai gali odą drėkinti, maitinti ar kitaip prisidėti prie jos puoselėjimo. Be to, kai kurios priemonės gali pasiūlyti ir SPF filtrą, tad apsauga nuo saulės nebereikia rūpintis papildomai.

Atsižvelkite į savo odos poreikius

Šis patarimas nebus toks aktualus tuomet, kai rinksitės blakstienų tušą ar antakių dažus, tačiau jeigu planuojate įsigyti makiažo pagrindą ar kitus ant veido tepamus produktus, reikėtų prisiminti ir savo odos tipą. Tokios priemonės dažnai būna skirtingų tekstūrų: jei oda yra riebesnė, konsistencija turėtų būti skystesnė, o sudėtyje neturėtumėte rasti riebalų ar aliejų. Sausai odai tinka drėkinantys, kreminiai ar skysti produktai, o brandžiai – lengvesni, drėkinantys ir maitinantys. Tuo tarpu jautriai ir probleminei geriausiai rinktis kuo natūralesnę dekoratyvinę kosmetiką. Dažnai prie tokių produktų yra nurodomas ir jų tinkamumas atitinkamos odos savininkėms, tad nesuklysite, jei atsižvelgsite ir į šį aspektą.

Pasidomėkite gamintojais

Apie dekoratyvinės kosmetikos kokybę dažnai galima spręsti atsižvelgiant į jos gamintoją. Nors kartais gali nustebinti ir mažiau žinomi prekiniai ženklai, grožio industrijoje gerai žinomos kompanijos niekuomet neleidžia nusivilti. Tikriausiai jau esate su jomis susipažinusios ir turite savo mėgstamiausias, tačiau jeigu norisi paeksperimentuoti, pravartu pasidomėti pagrindinėmis gamintojų vertybėmis ir jų siūlomos kosmetikos išskirtinumais – šią informaciją atrasti tikrai nebus sudėtinga.

Apsibrėžkite biudžetą

Nusprendusios papildyti savo kosmetinę, netruksite pastebėti, jog tiek lūpų dažai, tiek ir kiti produktai gali kainuoti labai skirtingai. Jų vertei įtakos turi sudėtis, komplektacija, kiekis, prekinis ženklas ir kiti panašūs aspektai. Logiška, kad už profesionalius, naudingais ingredientais praturtintus produktus teks susimokėti šiek tiek daugiau. Būtent dėl to pravartu iš anksto apsibrėžti biudžetą – taip galėsite susiaurinti savo paieškas. Visgi, net ir turint mažesnį biudžetą, pavyks įsigyti kokybiškas priemones: tiesiog reikės paskirti kiek daugiau laiko jų paieškoms.

Pagalvokite, kokio efekto siekiate

Svarbu, kad dekoratyvinė kosmetika būtų ne tik kokybiška, bet ir padėtų Jums pasiekti pageidaujamų rezultatų – dėl to iš anksto reikėtų pagalvoti, kokio efekto tikitės. Pavyzdžiui, el. parduotuvėje Pigu.lt blakstienų tušai gali pasiūlyti ilginantį, riečiantį ar tankinantį poveikį, o kartais – net ir juos visus. Kitos kosmetikos priemonės taip pat gali atlikti ne vieną skirtingą funkciją, tad turėtumėte išsiaiškinti, iš kokių jų tipų galite rinktis ir kokius privalumus kiekvienas iš jų gali pasiūlyti.

Atsižvelgę į šiuos kriterijus, turėtumėte lengvai nutarti, kuri dekoratyvinė kosmetika yra kokybiška ir verta dėmesio. Tokių priemonių tikrai netrūksta – svarbiausia išmokti jas identifikuoti.

Advertisement

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.