Ko tikimasi perkant bilietus į renginį?

renginiai
Photo by Wendy Wei on Pexels.com

Planuojate apsilankyti renginyje? Galvojate, kad turėtų būti įdomu? Bet veikiausiai tikitės ir kitų dalykų. Norite, kad būtų profesionalu, sklandu, kad būtų turininga.

Kai viskas išpildyta

Renginiai – tai ir konferencijos, ir koncertai… Ir kiekvienu atveju lūkesčiai nemaži. Tiek verslo konferencijoje, tiek mėgstamos grupės koncerte džiaugiamasi ir atskiromis dalimis, ir visuma. Įsivaizduokite, jei vedėjas kalbėtų nerišliai ir būtų apsirengęs purvinais drabužiais… Įsivaizduokite, jei atlikėjo mikrofonui nuolat kažkas darytųsi, kartais muzika skambėtų normaliai, o kartais nieko negirdėtumėte, išskyrus kažin kokius trikdžius… Sutikite, tokios situacijos tikrai nėra pageidautinos. Atvirkščiai, visuomet tikimasi paties geriausio. O šitai užtikrinama, kai ir vedėjai profesionalūs, ir atlikėjai tinkamai pasiruošę, ir scena gražiai atrodo…

Paties geriausio siekia ir tie, kurie renginius organizuoja. Bet ką daryti, kai prireikia videoįrangos? Tuomet galite susisiekti su šios srities specialistais iš https://www.videoprojektai.lt/ ir teirautis aktualių dalykų. Čia rasite ir projektorių, ir ekranų, o dargi prodiusavimo klausimus galėsite aptarti. Trumpai tariant, sudėliosite taškus ant „i“.

Galima teirautis įvairių dalykų – specialistai pakonsultuos. Galima išsinuomoti modernią įrangą, kuri nepaves. O tai yra labai svarbus dėmuo renginyje, nepriklausomai nuo jo temos ar dydžio. Juk ir dvidešimties, ir dviejų šimtų žiūrovų grupei reikia parodyti tai, kas kokybiška, kas įdomu, kas profesionalu.

Progresas

Jeigu mėgstate lankytis koncertuose, seminaruose ir lankotės ne pirmus metus, tikriausiai pastebėjote progresą. Prisimenate, kai scenoje žibėdavo vienas kitas prožektorius? Nepalyginsi su dabartiniais efektais. Tiek ramios, tiek trankios dainos papildomos nuostabiais vaizdais. Tas pats pasakytina ir apie kalbas konferencijose. Įvairių pristatymų metu ekranuose rodomas vaizdinis informacijos papildymas suteikia įdomumo, tikslumo, turiningumo ir leidžia geriau įsijausti, geriau įsiminti.

Tad progresas iš tiesų akivaizdus – tam pritaria kone kiekvienas. Ir kaip nepritarsi, kai technologijos žengia pirmyn.

Ieškant bilietų…

Jeigu užsinorėjote nuvykti į kokį seminarą ar koncertą, tikriausiai pradėsite nuo bilietų paieškos. Tai gali būti avantiūra: „Nueikime čia? Bus šis tas naujo, gal patiks…“ O kartais tvirtai žinoma: „Čia būtinai reikia apsilankyti, šita grupė nenuvils.“

Žinoma, domimasi ir kainomis, tačiau už gerą renginį sutinkama atseikėti ir solidžią sumą. Bet tuomet ir lūkesčiai dideli.

Projektas, kurio rezultatas turi būti puikus

Vienoje barikadų pusėje žiūrovai, kitoje – organizatoriai. Pirmiesiems svarbu rezultatas. Antriesiems – viskas nuo pat idėjos iki įgyvendinimo. Darbas užkulisiuose reikalauja ir pastangų, ir laiko. Siekiama kuo geresnio rezultato. Bet jeigu nuo pradžių atsiranda nesklandumų, tai ilgainiui spragas ištaisyti vis sudėtingiau. Ką tai reiškia? Ogi tai, kad labai svarbu turėti profesionalią komandą.

Lūkestis skamba gana paprastai: kad kiekviena užduotis – nuo videoįrangos iki vedėjų, nuo idėjos iki atlikėjų būtų įgyvendinta ne pusėtinai, ne beveik tinkamai, o puikiai. Antraip tikėtina, kad bilietų pirkėjai vėliau turės nusivilti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.