Kaip rasti pasimetusią siuntą?

Daugeliui tikriausiai teko susidurti su nemalonia situacija, kuomet pasimeta jūsų išsiųsta arba jums siunčiama siunta. Kai kurie atvejai baigiasi sėkmingai ir siuntos galiausiai atsiranda, tačiau nemažai siuntų taip niekada ir nepasiekia adresato. Žinoma, tai dažniausiai nutinka siunčiant siuntinius jų neregistruojant, kuomet neįmanoma atsekti siuntos kelio ir taško, nuo kurio siunta pradingo.

Tačiau siunčiant siuntas registruotu būdu, per kurjerių ar kitas siuntų tarnybas, tai nutinka ypač retai, o daugelis pradingusių siuntų atsiranda. Tam padeda siuntos buvimo vietos registravimas sistemoje, visos jos kelionės metu. Paprastai tam yra naudojama siuntos paieškos sistema, leidžianti siuntą sekti pagal jai priskirtą siuntos sekimo numerį. Tai į įprastą paieškos laukelį panašus langelis, į kurį suvedus siuntos arba užsakymo numerį, galima matyti, kur šiuo metu yra siunta.

Tokia paieškos ir sekimo sistema leidžia žymiai lengviau atsekti, kada ir kurioje vietoje nutrūko siuntos kelias, kokio kurjerio paslaugomis buvo naudojamasi. Tai dažniausiai būna vienas iš svarbiausių sėkmės faktorių, įtakojančių tai, kad siunta galiausiai pasiektų gavėją. Taigi, siuntą sekti gali ne tik siuntėjas, bet ir siuntos gavėjas, kuriam tai taip pat yra aktualu.

Kita vertus, kad ir kokia situacija būtų nemaloni siuntos savininkui, už siuntinio saugų ir kokybišką pristatymą yra atsakingas vežėjas. Todėl pačiam rūpintis dėl siuntos paieškos tikrai nereikia. Tačiau nematant siuntos kelio ir negavus siuntos, kartais sunku būtų įrodyti, ar siunta iš tiesų jūsų nepasiekė.

Taigi tokia sistema yra svarbi labiau ne gavėjui, bet pačiai siuntų tarnybai, kuriai tokia sekimo sistema yra kokybiško ir skaidraus darbo dalis. Todėl tai dar vienas iš kriterijų, renkantis patikimą siuntų tarnybą, ypatingai siūlančiai geriausią paslaugos kainą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.