Permanentinis makiažas – amžinai?

Ilgalaikio makiažo sąvoka girdima ir naudojama jau labai seniai, bet vis atrodė kad paslauga ne kiekvienam. Plečiantis industrijai ir tobulėjant procedūrai, ji priartėjo prie kiekvieno norinčio patobulinti savo grožį. Per daugelį metų meistrai sukaupė nemažą bagažą žinių ir gali išgauti personalizuotą ir labiausiai tinkantį rezultatą. Procedūrai naudojami pirmieji dažai buvo skirti ir tatuiruočių piešimui, todėl rezultatai išlikę iki šiol, deja su pakitusia spalva ir vis nedingstančiu ryškumu. Iš dabartinės perspektyvos jau galima matyti, kad rezultatai nebuvo patys geriausi. Kito spalva, antakiai tapo raudoni, melsvi, ar net žali. Pastaruosius penkerius metus populiarėja šalinimo procedūros, kuomet panaikinami itin ryškūs, netinkamos formos antakiai, ar nepageidaujamos spalvos pigmentai. Tai leidžia lengviau atsikvėpti ir turėti vilties vėl džiaugtis gražiais antakiais.  Klaidinga manyti, jog ilgai išliekantis rezultatas yra kokybiško darbo įrodymas. Tiesa ta, kad itin ryškūs , juodi antakiai jau tampa neskonio ir nekokybiškai atliktos procedūros ženklu.

Naujos kartos pigmentai

Einant laikui keičiasi mados ir mūsų norai. Kiekviena industrija prisitaiko pagal žmonijos poreikius, dabar itin vertinamas patogumas ir kitimo galimybė. Permanentinio makiažo pagrindinės darbo priemonės yra pigmentai ir aparatai. Pigmentų pasirinkimas tapo toks platus, kad atspalvis bus pritaikytas net labai išskirtinių bruožų ir pageidavimų klientei. Nuo labai šviesių iki pačių tamsiausių, ar net neįprastų,vaivorykštės atspalvių. Didžiulis darbo palengvinimas meistrams, spalvų nebereikia gausiai miksuoti, o rezultatas tapo vis labiau nuspėjamas ir menkai kintantis. Žinoma, visuomet išlieka rizikos faktorius dėl asmens organizmo pokyčių bėgant laikui. Įvairios ligos, aplinkos pasikeitimas gali turėti įtakos pigmentui. Todėl spalvos blukimas yra didelis pliusas.  Permanentinis makiažas pritaikytas skubančiam žmogui, nenorinčiam ilgai užtrukti prie veidrodžio dailinant veido bruožus. Keletą metų nereikės sukti galvos dėl akių ryškumo, antakių formos, lūpų dažų pasirinkimo. Viskas jau atlikta. O pabodusias ir išblukusias spalvas praėjus kuriam laikui bus galima keisti kitomis.

Daugiau informacijos apie procedūrą

Atsakingai pasirinkus ilgalaikio makiažo meistrą gausite visą Jums reikiamą informaciją, jis jus nuramins ir patars, žmogiškai supras ir jei prieš procedūrą jus visgi aplankys nenumaldoma abejonė – tikrai galite persigalvoti. Prieš atliekant permanentinį makiažą būsite supažindinti su atlikimo technika, naudojamais įrankiais ir mikropigmentacijos zonos priežiūra po apsilankymo pas meistrą. Taip pat apie platesnes rekomendacijas galite skaityti – https://vilma-permanent.lt/

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.