3 geriausios siaubo komedijos

Photo by Pavel Danilyuk on Pexels.com

Siaubo filmai kaip žanras šiomis dienos išlieka vis dar vieni žiūrimiausių ir populiariausių. Adrenalino dozė ir venomis greičiau tekantis kraujas ne vieną pritraukia prie televizijos ar kompiuterio ekranų. Žmonėms, kuriuos baugina tikromis istorijomis paremti filmai, tačiau norisi baimės prieskonio, puikiai tinka siaubo komedijos, kuriose yra siaubo elementų, tačiau viskas pateikiama per juoko prizmę. Pateiksime 3 tokių filmų pasiūlymus.

  1. Pats baisiausias filmas (Scary movie)

Tai, ko gero, viena populiariausių ir žiūrimiausių siaubo komedijų, kurios yra išleista net ne viena dalis. Vieną gražų vakarą mokyklos gražuolės Drew Decker namuose suskamba telefonas. Pakėlusi ragelį, mergina išgirsta nepažįstamojo balsą, kuris labai nori sužinoti, koks baisus filmas jai labiausiai patikęs. Į tokius paistalus Drew nebekreipia dėmesio ir toliau kepa spragėsius. Tačiau telefonas nuskamba dar kartą. Kitame laido gale ir vėl tas pats užkimęs ir piktas balsas. Šį kartą jis pagiria gražią merginos krūtinę ir pareiškia norą pamatyti kaip atrodo jos viduriai… Baisu ar ne? Toliau bus dar baisiau… Tai siaubo komedijos, kurios praskaidrins net ir patį niūriausią vakarą.

2. Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas (Tucker&Dale vs Devil)

Parodijų komedijos „Pats baisiausias Deilo ir Takerio filmas“ režisierius Elis Craigas meistriškai naudojasi siaubo žanro klišėmis ir pasinaudodamas nepakartojamu humoru genialiai šaiposi iš tokių trilerių, tokių kaip „Penktadienis 13-oji“, „Pjūklas“, „Kruvinosios skerdynės Teksase“ ir kiti. Du nevykėliai kaimo vaikinai savaitgaliui išsiruošia į gamtą. Jie ketina kaip reikiant pailsėti: pažvejoti, išgerti keletą bokalų alaus, pasvajoti apie merginas ir atokioje miško trobelėje padirbėti su plaktuku, kirviu, dalgiu ar benzininiu pjūklu – tiesiog svajonių rinkiniu nagingam medkirčiui arba… psichopatui žudikui.

3. Vampyrai užkniso juodai (Vampires suck)

Juostos „Vampyrai užkniso juodai“ tikrai nerekomenduotina žiūrėti tiems, kurie beviltiškai įsimylėję Belą ir Edvardą. Čia gausu juokingų elementų iš visų iki šiol parodytų „Saulėlydžio“ serijos filmų bei kitų filmų apie vampyrus. Autoriai pramogauja šaipydamiesi iš romantinių arba kovos scenų, virtimo vilkais ir vampyrais, o vietomis labai įtikinamai perteikia šios neįtikėtinos meilės istorijos atmosferą papildydami ją savais elementais.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.