Betonavimo įrangos nuoma

Betono maišyklė turbūt viena iš reikalingiausių statybos įrankių. Šis įrankis nepakeičiamas betonavimo darbuose. Pabandykite įsivaizduoti jeigu reikėtų išbetonuoti didelį plotą ir viską atlikti mechaniniu būu – rankomis. Betono maišyklės ir kita betonavimo įranga padės jums kokybiškiau ir greičiau atlikti betonavimo darbus.

Betono maišyklės tipai

Betono maišyklės skirstomos pagal dydi ir jų galingumą. Renkantis betono maišyklę svarbu atsižvelgti į šiuos du aspektus. Paprastiems betonavimo darbams, tokiems kaip: gyvenamo namo rusio betonavimui, sienų mūrijimui, ar kitiems nedideliems darbams pilnai užteks 700 W galingumo betono maišykles. Jeigu planuojate ją naudoti rimtose, profesionaliose statybose, tuomet tokio variklio galingumo tikrai neužteks, žiūrėkite bent jau virš 1KW.

Betono maišyklės priežiūra

Kad betono maišyklė tarnautų ilgai ir veiktų be priekaištų, jums reikės tinkamai ją prižiūrėti. Dauguma žmonių, neišvalo, palieka betono maišyklės drėgnose vietose ir paskui turi blogai veikiančias betono maišykles. Tinkamai prižiūrint šį įrankį jis turėtų tarnauti bent 5 metus.

Betono maišyklės nuoma ar pikrimas

Betono maišyklės labai brangios, jų kaina gali siekti net 5 tūkstančius eurų. Neskubėkite pirkti šio įrankio, jis brangus ir dažnai jo poreikis buna tik keletui kartu, todėl betono maišyklės nuoma geresnis pasirinkimas. Pasvarstykite apie šio įrankio poreiki, ar planuojate jį naudoti nuolatos ar tai tik vienkartiniems remonto darbams atlikti skirtas įrankis. Išsikėlus šiuos klausimus sau galėsite lengviau apsisresti dėl betono maišyklės pirkimo ar nuomos.

Įrankių nuomos sąlygos

Vis dar atsiranda žmonių, kurie nenori nuomuotis įrankių, neva tai labai daug laiko atimanti paslaugą. Šiais laikais technologijos leidžia greitai ir be vargo paruošti sutartis, indentifikuoti klientus, todėl šios paslaugos teikimas atliekamas sparčiai ir paprastai. Įrankis.lt – įrankių nuoma viena iš pagrindinių įmonių užsiemančių profesionalių įrankių nuoma. Mūsų įmonėje rasite įvairiausių įrankių: sukimo įrankių, ardymo įranga, pjovimo įranga, šlifavimo įranga, karpymo ir lankstymo įranga, suvirinimo ir elektros įranga, matavimo įranga, betonavimo įranga, tankinimo įranga, šildymo įranga, valymo įranga, aliuminiai bokšteliai, kėlimo įranga ir sodo technika. Įrankis.lt nuomuoja tik žinomiausių gamintojų įrankius. Mūsų darbuotojai yra kvilifikuoti ir pasiruoše ne tik išnuomuoti įrankius bet ir pakonsultuoti jų pasirinkimo ir naudojimo klausimais.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.