Vaikų darželis Kaune: kaip išsirinkti?

Photo by Pixabay on Pexels.com

Artėjantis ruduo – permainų metas vaikams ir jų tėveliams. Kai kurie keičia darželio grupę, pradeda eiti į paruošiamąją arba žengia jau į pirmąją klasę. Tikras galvosūkis yra tiems tėvams, kurių vaikai dar tik pradės lankyti darželį. Žinant situaciją Lietuvoje su darželiais, tampa sudėtinga išsirinkti, kur vesti savo didžiausią turtą – mylimą vaiką. Yra ne vienas darželis Kaune, į kurį būtų galima vesti savo vaiką – čia jų begalė. O kai jų daug – išsirinkti tik dar sunkiau. Todėl šiame straipsnyje išskirsime pagrindinius kriterijus, į ką reikėtų atsižvelgti, prieš priimant svarbų sprendimą. Juk ikimokyklinis ugdymas – svarbus etapas kiekvieno gyvenime.

Vieta mieste

Savaime suprantama, jog vienas svarbiausių kriterijų renkantis darželį, yra jo vieta mieste. Turite gerai apsvarstyti, ar jums bus patogu vežti vaiką ryte ir pasiimti jį po darbo. Vieta turi būti patogi ir pakeliui – juk nevažinėsite į kitą miesto galą kiekvieną dieną.

Darbo laikas

Atsižvelkite į darželio darbo laiką – jei jums aktualu, kad darželis turėtų prailgintą grupę, nes dirbate ilgiau nei standartinės darbo valandos (8-17 val.), rinkitės jums patogų darželio darbo laiką. Taip būsite ramūs, kad jūsų vaikas saugiai jūsų laukia su kitais vaikais ir auklėtojais.

Pedagogai

Darželis Kaune – nėra tik vaikų saugojimo vieta, kol tėvai dirba. Darželis Kaune yra vieta, kur jūsų vaikas ugdomas, tobulėja ir auga. Tuo užsiima ten dirbantys savo srities profesionalai – pedagogai, kurie yra iš ties svarbi darželio dalis. Juk darželio lankymo tikslas ir yra, kad vaikas mokytųsi ir tobulėtų, todėl renkantis darželį svarbu atsižvelgti, kokie pedagogai ten dirba, pasidomėti apie juos, jei yra tokia galimybė.

Kaina

Renkantis privatų darželį, ne mažiau svarbi yra jo kaina. Įvertinkite savo šeimos biudžetą ir rimtai apsvarstykite, kokią pinigų sumą galėtumėte skirti kiekvieną mėnesį darželiui.

Atsiliepimai

Na ir žinoma, pasidomėkite apie darželius šiek tiek daugiau iš pirmų lūpų – paskaitykite atsiliepimus internete, paklauskite ten vaikus vedančių vaikų nuomonių. Juk niekas geriau nerekomenduoja, nei žodžiai žmonių, turinčių patirties su jus dominančia paslauga / preke.

Taigi, darželis Kaune yra itin svarbus jūsų vaiko gyvenimo etapas. Renkantis jį, būtina atsižvelgti į daugelį kriterijų, kurie svarbūs jums. Pavyzdžiui, darželis-mokyklėlė „Rudnosiukas“ yra itin gerai vertinamas tėvų, ten dirbantys pedagogai yra profesionalūs ir kompetentingi vaikų ugdyme, taip pat puikus kainos ir teikiamos kokybės santykis. 

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.