Spintos stumdomomis durimis: kaip pritaikyti namuose?

Kiekvienais metais baldų gamyba užsiimančios bendrovės klientams siūlo vis naujesnius ir šiuolaikiškesnius sprendimus. Pastaruoju metu įrenginėjant namus ir biurus populiarėja slankiojančių durų sistemos. Tai patogus, vietą taupantis ir universalus sprendimas, lengvai pritaikomas įvairiose erdvėse. Jeigu kaip tik atnaujinate namus ar biurą, spintos stumdomomis durimis – puikus pasirinkimas.

Kur pritaikyti?

Slankiojančios sistemos gali būti labai plačiai pritaikomos namuose. Nors pirmiausia jos buvo sukurtos kaip drabužių spintos, šiandien šios sistemos sutinkamos įvairiose namų ir biurų erdvėse.

    • Miegamajame. Vienas dažniausių pasirinkimų, kur pritaikomos spintos stumdomomis durimis yra miegamasis. Čia labai patogu turėti didelę sieninę spintą su veidrodžiu, kurioje telpa visas mūsų garderobas. Vis dažniau čia pasirenkamos slankiojančios sistemos. Taip miegamasis atrodo erdvesnis ir išlaikomas bendras kambario interjeras.

    • Drabužių spintoje. Spintos slankiojančiomis durimis yra puikus pasirinkimas šiuolaikiškoms ir funkcionalioms drabužių spintoms įrengti. Dar daugiau, galima rinktis ne visą spintą, o tik jos konstrukciją. Pavyzdžiui, sumontavus slankiojančią sistemą į kambario kampą, galima sukurti modernią ir stilingą drabužinę su įėjimu.

    • Virtuvėje. Slankiojančios sistemos virtuvėje plačiai naudojamos vietoj durų. Ypač tais atvejai, kai virtuvės erdvė yra maža ir nėra vietos varstomoms durims. Tokiu atveju labai patogu įrengti slankiojančias duris, kurios neužima daug vietos. 

Kodėl verta rinktis slankiojančias sistemas?

    • Universalumas. Kaip jau minėta, spintos stumdomomis durimis gali būti panaudojamos įvairiose namų erdvėse. Be to, tai vis dažnesnis pasirinkimas ir ofisuose, kai ieškoma sprendimų, kaip įrengti dokumentų spintas ar atskirti kai kurias biuro erdves.

    • Vietos taupymas. Dar vienas privalumas – tai, kad tokios spintos užima mažiau vietos nei įprastos drabužių spintos. Todėl tai puikus pasirinkimas tiems, kurie taupo vietą, nežino, kaip įrengti didelę spintą erdvėse, kur vietos yra mažoka.

    • Lengvas montavimas. Daugybė žmonių slankiojančias sistemas sumontuoja patys. Jeigu šiek tiek pasidomėsite svarbiausiais aspektais, net ir visą drabužinę iš slankiojančių sistemų galite įsirengti patys. Svarbiausia tinkamai pasiruošti projektą ir pasirinkti kokybiškas medžiagas. Jeigu vadovausitės instrukcija, be vargo surinksite spintą slankiojančiomis durimis savo kambaryje. Sutaupysite laiko, nereikės mokėti meistrams už montavimą, o sugedus sistemai, patys žinosite, kaip ir kur reikia sutaisyti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.