Kaip prižiūrėti sidabrinius auskarus?

               Per visą istoriją stilingos moterys vertino nesenstančią sidabro papuošalų eleganciją. Tinkamai prižiūrint ir valant, sidabrinių auskarų pora yra investicija, kuri jus apdovanos daugelį metų. Viskas, ką jums reikia padaryti, tai laikytis kelių paprastų priežiūros ir valymo patarimų, o jūsų sidabriniai papuošalai ir toliau spindės taip gražiai, kaip tą dieną, kai pirmą kartą nusipirkote. Pažvelkime į ilgalaikį sidabrinių auskarų patrauklumą ir kaip išlaikyti juos puikios būklės.

                 KAS YRA SIDABRAS? Grynas sidabras natūraliai yra gana minkšta medžiaga, kaip ir kiti aukštos kokybės metalai, tokie kaip auksas. Dėl to jis yra jautrus įbrėžimams ir pažeidimams, nebent jis būtų legiruotas kitu metalu. Įveskite sidabrą. Geriausias sterlingas sidabras (kaip ir tas, kuris naudojamas KIEKIESE romų papuošaluose) yra gryno sidabro ir vario lydinys. Paprastai santykis yra 92,5% sidabro ir 7,5% vario.

                Gautas lydinys yra medžiaga, kuri yra blizgi ir prabangi, tačiau pakankamai tvirta, kad atlaikytų, kai suformuojama į sudėtingą dizainą. Dėl to jis puikiai tinka gražiems sidabriniams auskarams kurti. Neigiama yra tai, kad kitas sidabro metalas (varis) reaguoja su deguonimi. Tai reiškia, kad kai jie yra drėgnose ar drėgnose sąlygose arba net ilgą laiką tiesiog veikiami ore, jie susitepa ir pakeičia spalvą. Siekiant kovoti su šiuo nešvarumu, daugelis mūsų dirbinių yra padengti rodiu ir sidabru. Rodis apsaugo nuo dėmių ir išsaugo natūralų sidabro blizgesį.  Sidabrinius auskarus reikia paprastai, bet reguliariai valyti ir prižiūrėti, kad jie būtų puikios būklės.

                 Patekus į jūsų kūno natūralius aliejus ir drėgmę, sidabrinius auskarus reikia šiek tiek apdoroti TLC, kad galėtumėte juos sudėti į saugyklą. Tiesiog paleiskite sidabrinius auskarus po šiltu vandeniu, kad jų susikaupęs nešvarumas nusiplautų. Dabar svarbiausia dalis – gerai juos išdžiovinkite. Džiovinus ore atsiranda vandens dėmių, tačiau jas galima greitai ištaisyti nusausinus švaria, be pūkelių šluoste išilgai sidabro grūdelių.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.