Krovinių Švedija-Lietuva pakrovimo ir iškrovimo sąlygos

Krovinių gabenimas maršrutu Švedija-Lietuva ar Lietuva-Švedija dažniausiai vykdomas jūra. Vertinant tai, kad jūrų transportu galima gabenti itin didelius krovinius, tai vienas iš patogiausių, saugiausių ir pigiausių transportavimo būdų šia kryptimi.

Daugelis krovinių, priklausomai nuo jų tipo ir dydžio, gabenama taip pat ir vilkikais. Tokiu būdu tiek daliniai, tiek pilni kroviniai surenkami iš įvairių šalies miestų ir tiesiogiai arba tranzitu per Latviją gabenami į Švediją arba iš jos. Transporto pervežimo kompanijos, taupydamos savo ir kliento kaštus, visuomet, jeigu yra galimybė, siekia krovinius surinkti be perkrovimo. Taip surinkti kroviniai tiesiai iškeliauja numatytu maršrutu.

Įprasta praktika, kad piečiau esančius Švedijos regionus arba iš jų, kroviniai pasiekia tiesiogiai iš/į Klaipėdos jūsų uostą. Tuo tarpu į kitus regionus ir taip pat iš jų patogesnis kelias yra tranzitu per Latvijos jūrų uostą.

Priklausomai nuo to, ar reikalingas krovinio perkrovimas, ar ne, dalinis ar pilnas krovinys yra, paprastai skiriasi paslaugos įvykdymo laikas. Pilni kroviniai dėl greito ir konkretaus krovinio pakrovimo yra surenkami greičiau, todėl jų gabenimas paprastai vykdomas dažniau, įprastai kiekvieną dieną. Tuo tarpu dalinių krovinių surinkimas užtrunka, todėl jie iškeliauja kelis kartus per savaitę ir jų pristatymo terminas, dėl tos pačios priežasties, yra ilgesnis.

Atsižvelgiant į pakrovimo ir iškrovimo sąlygas, kroviniai yra skirstomi į vienetinius, suverstinius bei supiltinius. Kiekvienas iš jų atitinkamai matuojamas skirtingais matmenimis ir pakrovimo/iškrovimo ypatumais. Pavyzdžiui, vienetiniai kroviniai turi aiškius matmenis, formą bei svorį (masę). Tai gali būti paletės, dėžės ar kt.

Supiltiniai kroviniai yra skysčių pavidalu ir jie transportuojami specialiose tam skirtose cisternose.

Suverstiniai kroviniai tokie, kurie krovimo metu tiesiog suverčiami į tam tikrą talpą, jie gali maišytis tarpusavy.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.