Ką turite žinoti prieš gabenant krovinį keltu į Švediją

Reaguodami į vis dinamiškesnį Lietuvos ir Švedijos ekonominį bendradarbiavimą, vis daugiau lodistikos įmonių siūlo kompleksines pervežimų tarp abiejų šalių ekspedijavimo paslaugas. Kaip dalį teikiamų paslaugų siūlydamos dalinių, pilnų sunkvežimių, padėklų ir didelių gabaritų transportą, bei visapusiškas paslaugas į logistikos procesus.

Prekybos tarp Švedijos ir lietuvoss įmonių mastai labai platūs. Į šią šalį siunčiami baldai, maistas, pramonės ir žemės ūkio technikos dalys, elektronika, automobilių dalys. Panašiai gausus ir iš užjūrio kaimynų šalies į Lietuvą įvežamų gaminių asortimentas. Abiejų šalių ekonominio bendradarbiavimo dinamika labai išaugo Lietuvai įstojus į Europos Sąjungą. Sienų atvėrimas ir laisvoji prekyba labai palengvino verslo santykių plėtrą, todėl dabartiniai ekonominiai santykiai tapo labai geri.

Logistikos proceso organizavimas iš Lietuvos į Švediją, dėl būtinybės planuoti perkėlą keltu, nesant tinkamos patirties gali būti nemenkas iššūkis. Todėl verta atsižvelgti čia renkantis logistikos operatorių ir pasitikint ilgametę patirtį bei nusistovėjusias pozicijas rinkoje turinčia įmone. Tokiu atveju būsite tikri, kad kiekvienas patikėtas pervežimo etapas bus atliktas pagal iš anksto sutartą grafiką, o kroviniai Švedijos rangovus pasieks laiku.

Ieškodami vežėjo, kuris atliktų bet kokį tarptautinių pervežimų užsakymą, turėtumėte atsižvelgti į šio transporto rūšies specifiką, kuri skiriasi nuo vietinio ekspedijavimo. Pasirinkę patikimą vežėją, gausite daug svarbių verslo pranašumų, tokių kaip:

  • visapusiškas požiūris į logistikos procesų organizavimą,
  • galimybė naudotis plačiu šiuolaikinių transporto priemonių asortimentu,
  • transporto paslaugos sąnaudų optimizavimas,
  • gabenamų krovinių saugumo garantija,
  • galimybė užsakyti bet kokio tipo ekspedijavimo paslaugas – nuo dalinio

krovinio vežimo iki ADR vežimo ar didelių gabaritų krovinių pervežimo,

  • visapusiška priežiūra ir pagalba kiekviename logistikos operacijos etape.

Prekių siuntimo į užsienį būdo pasirinkimas niekada nėra atsitiktinis, jis turi būti pagrįstas patikimu ekonominiu skaičiavimu, užtikrinančiu transporto pelningumą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.