Pasiruošimas veido patempimo operacijai

Veido patempimo operacija dažnai painiojama su kitomis, kiek paprastesnėmis ir ne tokiomis efektyviomis procedūromis, kaip patempimas (kontūravimas) siūlais ir pan. Tačiau vertėtų atkreipti dėmesį, kad tai visiškai skirtingos procedūros, kurios atliekamos kiek skirtingais tikslais ir atvejais.

Veido odos patempimo operacija rekomenduojama išskirtinai brandesnio amžiaus moterims, geriausia nuo 40-45 metų. Ji skirta apatinės veido dalies korekcijai, kuomet dėl amžiaus veido poodinis riebalinis sluoksnis ima nykti, sumažėja stangrumas, atsiranda odos perteklius. Žinoma, tokia operacija atliekama ir tiems žmonėms, kurie yra netekę daug svorio ir dėl to atsirado odos perteklius.

Prieš patempimo operaciją neišvengiamai yra reikalinga konsultacija. Tai yra vienas iš svarbiausių ir tikriausiai pagrindinis pasiruošimo operacijai aspektas, be kurio operacija negali būti atlikta. Konsultacijos metu yra įvertinama veido odos būklė, atliekama apžiūra, pacientas išsako savo lūkesčius ir pageidavimus, o gydytojas teikia konsultaciją ir rekomendacijas. Būtent šio susitikimo metu dažnai paaiškėja, kad pacientas ne iki galo supranta šios operacijos tikslą ir jos poreikį. Tokiu atveju pasiūloma kita alternatyvi procedūra.

Paaiškėjus, kad žmogui tikrai reikalingas būtent odos patempimas, sudaromas operacijos planas, išsiaiškinami jos eigai svarbūs aspektai – sveikatos būklė, vaistų vartojimas ir pan. Tai yra labai svarbu ne tik operacijos eigai, bet ir pooperaciniam gijimui. Būtina išsiaiškinti, kokiomis ligomis pacientas serga, pateikti rekomendacijas, kokių vaistų ar įpročių reikėtų atsisakyti prieš operaciją.

Žinoma, svarbu išsiaiškinti, ar operacijos metu bus atliekama tik veido patempimo procedūra, ar pageidaujamos kitos, viršutinės veido dalies korekcijos. Jeigu reikalinga, tuo pačiu metu rekomenduojama taip pat atlikti ir akių vokų, kaktos plastiką. Tai leidžia pasiekti dar didesnį efektą ir rezultatą bei ištverti tik vieną pooperacinį gijimo laikotarpį.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.