Ar patogu naudotis pjūklu be smeigės?

Geriausiai į šį klausimą galėtų atsakyti tie, kuriems yra tekę tai patirti. Kadangi įprastai ši smulki detalė gali likti netgi nepastebėta, nors jos funkcija naudojasi daugelis. Kadangi jos dėka galima tiksliai ir pakankamai tvirtai atremti pjūklą į pjaunamą medieną. Tai leidžia ir gerokai palengvinti patį darbą, kadangi nereikia įrankio laikyti visu svoriu ir balansuoti bandant išlaikyti tikslumą. Aišku, pačio įrenginio funkcijai tai praktiškai neturi jokios įtakos, kadangi ši dalis nėra niekaip susijusi su varikliu. Tačiau be jos naudotis būtų pakankamai sudėtinga. Ir tuo galima labai lengvai įsitikinti, jeigu tektų susidurti su tokia situacija.

Kiek kainuoja įvairios detalės?

Kai kurios pjūklo dalys nuolat dėvisi, todėl jas neišvengiamai tenka keisti. Tačiau kitos gali patirti ir atsitiktinių pažeidimų, dėl kurių prireiks remonto darbų. Ir būtent pastaruoju variantu išlaidos bus didžiausios. Kadangi tokia detalė kaip smeigės arba grandinė dažniausiai nebus brangus pirkinys. Tačiau karteris arba variklio komponentai gali atsieiti ir pakankamai nemažai. Kadangi jų kainos jau siekia ne vieną dešimtį Eurų. Aišku, dar galutinė suma labai priklauso nuo konkretaus pasirinkimo. Nes visuomet galima rasti tiek brangesnių, tiek ir pigesnių alternatyvų. Todėl kiekvienu atveju ir išlaidos bus skirtingos. O geriausiai kainą galima sužinoti pasidomėjus reikiama detale.

Ar verta investuoti į galingesnį pjūklą?

Iš pirmo žvilgsnio gali atrodyti, jog praktiškai kiekvienas toks įrenginys galės atlikti savo funkciją. Ir tame yra tiesos, nors jų kainos gali skirtis netgi keliais kartais priklausomai nuo pasirinkto modelio. Nors kiekviename jų bus tiek grandinė, tiek smeigės, tiek ir variklis. Tačiau gali labai skirtis šių dalių kokybė. Aišku, renkantis tarp to pačio gamintojo produktų galingesnis variantas bus pranašesnis tuomet, kai teks susidoroti su didesniais darbais. Pavyzdžiui, itin daug naudoti pjūklą arba pjauti kietą medieną. Taigi, jeigu planuojate, jog toks įrenginys pasitarnaus kasdieniuose darbuose, tuomet taupyti nereikėtų. Tačiau, jeigu jo prireiks tik retkarčiais, tuomet galima rinktis ir ne tokį galingą modelį.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.