Kokios yra populiariausios grandinės pjūklams?

Vieno konkretaus varianto išskirti neįmanoma, kadangi pasirinkimas labai priklauso nuo turimo įrenginio ir jo techninių savybių. Tačiau dažniausiai yra pasirenkamas universalus variantas, kuris gali tikti praktiškai bet kokio gamintojo pjūklui. Kadangi tai leidžia ir sutaupyti, nes originalios dalys kai kuriais atvejais kainuoja daugiau. Nors savo savybėmis neretai niekuo nesiskiria nuo universalių analogų. Bet renkantis reikėtų atkreipti dėmesį į konkretaus gaminio narelių skaičių, storį bei žingsnį, kadangi būtent šie kriterijai yra svarbiausi. Ir nuo jų priklauso, ar toks variantas tiks turimam pjūklui. Net jeigu jis bus ir universalus. Kadangi yra pakankamai nemažai skirtingų įrenginių.

Nuo ko labiausiai priklauso kaina?

Dažniausiai naudojamos grandinės pjūklams kaina gali nesiekti nė dešimties Eurų. Tačiau yra ir tokių, kurios gali kainuoti gerokai virš šimto Eurų. Bet tai tikrai nereiškia, kad kažkurios iš jų bus geresnės arba prastesnės. Kadangi toks nemažas skirtumas yra todėl, jog visos jos skiriasi savo savybėmis. Todėl gerokai ilgesnis variantas atitinkamai ir kainuos daugiau už įprastą standartinį. Tad turint dažniausiai naudojamą pjūklą galima nesijaudinti dėl didelės kainos. Kadangi toks pirkinys dažniausiai atsieis vos kelis Eurus. Nors galutinė suma dar nemažai priklausys ir nuo jo gamintojo. Kadangi žinomesnių prekinių ženklų produktai neretai būna brangesni už identišku, tačiau mažiau žinomų vardų gaminius.

Kaip galima nustatyti žingsnį?

Tai vienas iš pagrindinių ir pačių svarbiausių kriterijų, pagal kuriuos turėtų būti pasirenkamos grandinės pjūklams. Tačiau tikrai ne visuomet jį reikės nustatinėti. Kadangi kartais šią informaciją galima išsiaiškinti pagal turimą įrenginį arba naudojamą grandinę. Bet ir kitu atveju viskas nebus taip sudėtinga, kaip galėtų atrodyti. Kadangi pakanka vien tik išmatuoti atstumą tarp trijų narelių kniedžių. O tuomet jau galima jį konvertuoti į kitą matą ir žinoti, kokio varianto ieškoti. Taigi, tai tikrai nebus sunki užduotis, lygiai kaip ir išsiaiškinti praktiškai bet kuriuos kitus parametrus, kurių neišvengiamai reikės prieš išsirenkant ir nusiperkant tinkamiausią konkrečiam pjūklui variantą.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.