Dubenėliai šunims – ne tik maistui, bet ir interjerui

Photo by Katya Wolf on Pexels.com

Turintiems augintinį be šių gaminių apsieiti bus neįmanoma, todėl jie neišvengiamai tampa namų dalimi. Lygiai kaip ir žaislai šunims, kurie kartais keliauja po visus namus. Aišku, pastarasis variantas skirtas šuns pramogai, todėl jo dizainui tiek daug dėmesio nekreipiama. Priešingai, negu maistui bei vandeniui skirtiems indeliams. Kurie gali būti skirtingo dydžio, įvairių formų bei spalvų. O kartais naudojami ne tik indeliai, bet ir specialūs jiems skirti stoveliai. Kurių išvaizda gali puikiai įsikomponuoti ir į bendrą namų stilių. Todėl šie aiškią ir praktinę funkciją turintys gaminiai taps savotiška namų detale. Ir tuomet tikrai nereikės nerimauti dėl netvarkos. Tuo labiau, kad ir išauklėtas augintinis net žaisdamas neturėtų pridaryti rūpesčių. O už gerą elgesį atlyginti arba dresūrai puikiai tiks skanėstai šunims, kurie turėtų patikti kiekvienam.

Kokie yra geriausi žaislai šunims?

Šiomis dienomis tai nebus vien tik kamuoliukas, kadangi galima rinktis iš tikrai gausaus jų asortimento. Yra netgi interaktyvių žaislų. Aišku, ieškant geriausio varianto svarbu atsižvelgti ir į savo augintinį bei įvertinti, kas galėtų jam patikti. Didesniems ir nemažai jėgos turintiems šunims puikiai tiks virvės su kamuoliukais, kurios leis su jais pasigalynėti ir šeimininkams. Tuo tarpu mažesniems augintiniams tikrai patiks minkšti žaislai. Be to, savotiškas žaislas gali būti ir tam tikri skanėstai šunims, pavyzdžiui, bambukinis kaulas su tam tikru skoniu. Jis ne tik leis augintiniui papramogauti, bet ir kartu taps puikia priemone dantų priežiūrai. Kadangi kažką graužti šunims yra tikrai naudinga. Taigi, galima palepinti savo šunį ir pasirūpinti, jog namuose būtų ne tik dubenėliai šunims su maistu bei vandeniu, bet ir pramogai skirti gaminiai. Kadangi daugelis jaunesnių augintinių tikrai norės pažaisti. O nesuteikiant tokios galimybės galima susidurti ir su nuostoliais, jeigu jie patys pradės ieškoti žaislų tarp interjero detalių.

Kaip ir kada turėtų būti duodami skanėstai šunims?

Daugelis šeimininkų mielai palepina savo augintinius ir be jokios progos. Tačiau specialistai sako, jog toks variantas ne visuomet bus geriausias. Ypač, jeigu po to pilni maisto dubenėliai šunims lieka stovėti nepaliesti, nes augintinis laukia kažko skanesnio. Todėl dažniausiai jie naudojami šuns auklėjimui arba dresūrai. Taigi, tai gali būti ne tik galimybė jį palepinti, tačiau tuo pačiu galima ir kažko išmokyti. Kas ne tik naudingas, bet ir itin smagus užsiėmimas. Aišku, jeigu niekada neteko to daryti, tuomet galima pasidomėti, į ką vertėtų atkreipti dėmesį. O tuo tarpu pramogai ir įprastam augintinių palepinimui puikiausiai pasitarnaus žaislai šunims, kurie leis jiems atsipalaiduoti bei išnaudoti susikaupusią energiją. O ir patiems įsitraukti į tokius žaidimus bus tikrai smagu.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.