Mediniai lauko žaidimai

  Gyvename šiuolaikiniame pasaulyje, kuriame po truputį atsiverčiame į zero waste -mažiau atliekų gyvenimo būdą, kuriame stengiamės naudoti natūralias, lengvai pernaudojamas medžiagas , tokias kaip – mediena. Todėl norėtume pasidalinti mintimis kaip suburti savo ar bendrą kiemą dideliais mediniais lauko žaidimais, artėjančio šiltojo sezono proga. Kodėl mediniais? Praktika rodo, kad mediniai žaislai, ypač didieji, atrodo senoviškai, klasikiškai, jie yra patikrinti laiko ir yra smagūs, bet kokio amžiaus dalyviams. Mediena savaime kaip materija primena vaikystės žaidimus, kurie buvo paprasti, bet įstrigo mums visam gyvenimui savo paprastumu ir genialumu. Tad kodėl nepabandžius to prisiminti, atkurti, pasidalinti su savo vaikais, bičiuliais, kad ir šventės ar renginiu metu?

  Lauko žaidimai turėtų būti gan dideli lyginant su stalo ar vidaus, tam kad būtų sukurtas geras įspūdis, būtų lengva paimti į rankas ir žaisti atsistojus.  Šiuo metu, vykstant daug švenčių, tokių kaip: vestuvės, bernvakariai, mergvakariai, krikštynos, jubiliejai, gimtadieniai, įmonių šventės, norima visaip kaip paįvairinti svečių užimtumą. Verta pažymėti, kad rinkoje nuolat daugėja įmonių teikiančių lauko žaidimų nuomos paslaugas ir pasirinkti tikrai yra iš ko. Gerai praleistas laikas juos žaidžiant sukūrė didelę paklausą, kurią, mūsų žiniomis, ne visada yra pajėgūs patenkinti paslaugų teikėjai. Tad išsinuomoti lauko žaidimus vasaros sezono metu, ypač savaitgaliais, gali būti ne taip paprasta kaip gali pasirodyti, todėl reikėtų planuoti gerokai iš anksto ir užsitikrinti savo svečių užimtumą.


  Taigi, kokie lauko žaidimai yra patys populiariausi ir geidžiamiausi nuomai? Jenga, Skylmūšis, Kabliukai, Limbo, kukurūzų mėtymas ar skardinių bokštas – tai tik keletas populiariausių, kurie pagaminti iš aplinkai draugiškų medžiagų – jos yra lengvai perdirbamos ir nekenksmingos. Norint juos padaryti šiek tiek patrauklesniais galima stilizuoti pastelinėmis spalvomis, skardinių žaidimą apklijuoti dekoruojančia plėvele taip juos papuošiant ir išskiriant lauko fone. Skardinės taip pat prikeltos antram gyvenimui, panaudojus senas dažų talpas.
  Norėdami sukurti dar jaukesnę organizuojamos šventės atmosfera, mes siūlome pasinaudoti ir kitu nuomai skirtu švenčių inventoriumi. Vakarėjant jau sutemoje galite sukurti gražų ir jaukų apšvietimą su stilingų lempučių girliandos pagalba. Dekoruojant ne tik vidaus patalpas, bet ir lauko erdvę sukuriamas nepakartojamas įspūdis. Ypač gerai apšvietimas kombinuojamas su spalvotomis trikampėmis švenčių girliandomis, įnešant į šventės erdvę žaismingumo ir dar daugiau jaukumo.
 Tiek pastangų, darbo įdėjus ir sukūrus įspūdingą šventės vietą, būtina viską užfiksuoti ir įamžinti nuotraukose. Aplinka ir žmonių laimingi veidai –  emocijos, kurias prisiminsite vartydami momentines nuotraukas. Abejingų nepaliekanti paslauga – momentinio fotoaparato nuoma leidžia užfiksuoti geriausas akimirkas ir jomis džiaugtis tuoj pat ir vėliau namuose, jas pakabinant matomose vietose. Šventėje kątik padarytas nuotraukas galite tuoj pat pakabinti ant specialaus tam skirto rėmo ir džiaugtis dar viena stilinga dekoro detale.

  Detaliau apie šiuos žaidimus, kaip jie pagaminti, jų žaidimo taisykles, nuomos sąlygas galima rasti portale – https://ponasjenga.lt/

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.