Skrydžių paieška internetu

Skrydžių paieška telefonu užima nemažai laiko. Pabandykite susirasti kontaktinius duomenis ir apskambinti 15-20 skrydžių bendrovių atstovybių, išklausykite jų telefono robotų pranešimus ir prašymus palaukti dar 5 minutes. Tai kainuos nemažai brangaus laiko ir nervų. O kur dar sąskaita už pokalbius, nes ne visi turi nemokamas linijas?.. Žodžiu, vienas vargas ir rūpesčiai.

Tokių vargų galima išvengti naudojantis skrydžių paieška internetu. Egzistuoja ne viena interneto svetainė, kurioje galima atlikti skrydžių paiešką labai paprastai, nepaisant tokių dalykų, kaip daugiakalbiškumas. Juk nemokate 20 kalbų, kuriomis pateikta pagrindinė skrydžių informacija. Net jei mokate anglų kalbą visi tie aviacijos terminai gali būti neįveikiama užduotis. Taip ir nesuprasite, kaip ieškoti skrydžio į Gvatemalą 2 suaugusiems ir 1 vaikui su vienu lagaminu bagažo. Nereikia vargintis – visos skrydžių paieškos atliekamos lietuviškai.

Net jei nesate pažengęs interneto vartotojas, skrydžių paieška veikia labai paprastai. Pirmiausiai išsirenkate miestą, iš kurio norite skristi. Tai nebūtinai gali būti tas pats miestas, kuriame jūs gyvenate. Ieškodami pigių skrydžių bilietų pabandykite pakeisti paieškos kriterijus nurodant netoliese esančius miestus. Gal nuvažiuoti 100 ar 400 kilometrų automobiliu ar traukiniu kainuos daug mažiau nei bilietų kainos skirtumas skrendant iš dviejų skirtingų miestų. Pavyzdžiui, gal skrendant iš Varšuvos bilietą galite gauti 500 litų pigiau nei iš Kauno? Sumokėję 100 litų už kelionę į Varšuvą sutaupytumėte net 400 Litų nuo visos bilieto kainos.

Išsirinkę miestą, iš kurio skrisite, išsirinkite ir galutinį kelionės tikslą. Pasidomėkite, kokie tos šalies miestai turi tarptautinius oro uostus ir taip pat pabandykite ieškoti skrydžių į kitus oro uostus. Ten nuskridę sėskite į traukinį ar autobusą ir pasieksite kelionės tikslą pigiau, o taip pat turėsite galimybę pamatyti ne turistinį tos šalies veidą pro viešojo transporto langus.

Nustatykite konkrečią kelionės datą. Jei nėra svarbu išvykimo ar parvykimo diena, pabandykite pakaitalioti datas. Pasitaiko akcijinių skrydžių, kurie būna smarkiai pigesni. Kuo anksčiau bilietų pradėsite ieškoti, tuo didesnė tikimybė rasti pigų variantą. Skrydžių paieška šiam reikalus yra tikrai patogi, nes nesunkai galima pakeisti dienas. Esama ir tokių paieškos būdų, kai nereikia tiksliai įvesti datos, bet reikia nurodyti kelionės trukmę naktų skaičiumi. Tada paieška parodo kelių skirtingų datų skrydžius ir galima pasirinkti pigiausias kainas.

Pasirinkite, kiek žmonių skrisite ir kokia klase. Taip pat nurodykite ar skrisite atgal. Jei skrendate su vaikais, atminkite, kad yra svarbus vaikų amžius. Didžioji dalis skrydžio bendrovių kainas nustato kūdikiams – 0-2 metai ir vaikams – 2-11 metų.

Kai viską sužymėjote, spaudžiate “Ieškoti” ir truputėlį palaukiate. Sistema ieško tarp daugelio skrydžių organizatorių ir pateikia bilietus pagal kainas. Stebėkite, kiek persėdimų yra, jei planuojate ilgesnę kelionę. Bet kurie persėdimai yra varginantys, tad kartais geriau netaupyti jų sąskaita, ypač skrendant su mažais vaikais. Taip pat atkreipkite dėmesį į kelionės trukmę, kuri gali būti ilgesnė keliomis valandomis, nors kaina skirsis tik dešimtimis litų.

Skrydžių paieška internetu tikrai patogus būdas planuoti savo keliones. Galų gale, tai beveik nieko nekainuoja (kainuoja interneto ryšys, jei tai darote interneto kavinėje arba naudodamiesi viešbučio paslaugomis).

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.