Kokios plastinės operacijos populiariausios šiandien?

plastinės operacijos

Medicina tiek užsienyje, tiek Lietuvoje, sparčiai vystosi. Ne išimtis – plastinės chirurgijos sritis. Pastaruoju metu vis daugiau moterų ir vyrų atveria plastikos chirurgo kabineto duris, norėdami sužinoti apie galimybes patobulinti vieną ar kitą savo kūno vietą. Plastikos chirurgai gali pagelbėti tiek kompleksuojantiems dėl įgimtų ydų, tokių kaip atlėpusios ausys, tiek turintiems įgytų trūkumų, pavyzdžiui, netiesi nosies pertvara po traumos. Plastinių operacijų, kurios pagerina ne tik psichologinę, bet ir fizinę sveikatą, yra tikrai daug. Platų plastinių chirurgijos procedūrų pasirinkimą ir profesionalių gydytojų konsultacijas  galite gauti svetainėje sbklinika.lt . Taip pat galime apžvelgti, kokios plastinės operacijos populiariausios.

  • Krūtų operacijos

Dažniausiai moterims atliekamos krūtų didinimo bei pakėlimo operacijos. Krūtų formos korekcijos (pakėlimo) operacijos ypač aktualios moterims, maitinusioms krūtimi kelias savo atžalas arba netekusioms daug svorio. Kartais krūtų pakėlimo operacijos metu atliekamas ir krūtų didinimas implantais.

  • Nosies operacijos

Nosies operacijas galima suskirstyti į dvi grupes – nosies formos keitimas siekiant vizualinės veido proporcijos ir gražesnės išvaizdos, bei būtinosios nosies operacijos dėl sveikatos problemų. Esant trauminiems ar įgimtiems nosies pertvaros defektams, žmogui gali sutrikti kvėpavimas, varginti nuolatinė sloga, knarkimas. Tuomet plastikos chirurgų atlikta operacija pagerina ne tik psichologinę, bet ir fizinę sveikatą.

  • Akių vokų operacijos

Taip pat kaip ir nosies, akių vokų pakėlimo operacijos atliekamos tobulinant grožį arba esant neigiamam poveikiui sveikatai. Labai stipriai užkritę viršutiniai akių vokai kenkia regėjimui, mažina akiplotį.

Tai dažniausiai atliekamos plastinės operacijos Lietuvoje. Vis daugiau žmonių ryžtasi kreiptis į plastikos chirurgus ir patobulinti tai, ko nedavė gamta. Juk jei medicina suteikė galimybę atrodyti ir jaustis puikiai, mums tereikia šia galimybe pasinaudoti.

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.